Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бутален или Роторен двигател ?


Бутален или Роторен двигател ?  

22 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

.... това е екзотичен автомобил с евтини части-един основен ремонт с нови части ти излиза много по-евтино от например този на Шкодата

Колега????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... това е екзотичен автомобил с евтини части-един основен ремонт с нови части ти излиза много по-евтино от например този на Шкодата

Колега????

нещо го е напекло -целият му пост е една смешка

smile027 smile004

или много е играл на нфс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, получих нова информация за колата - VIN: JM1FD3334R0301454 Get the Vehicle History Report

 

This vehicle has only 9.925 miles on board since the new engine was installed.

 

Shipping cost to Bulgaria is 500 EUR. smile049

 

Обаче в сайта, даден от колегата по-горе, за хистори репорт за жалост се плаща... smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, получих нова информация за колата - VIN: JM1FD3334R0301454 Get the Vehicle History Report

 

This vehicle has only 9.925 miles on board since the new engine was installed.

 

Shipping cost to Bulgaria is 500 EUR. smile049

 

Обаче в сайта, даден от колегата по-горе, за хистори репорт за жалост се плаща... smile096

 

Естественно, че се плаща. Защото е официален и съдържа цялата история на автомобила ;) Разходи за превоз до БГ за 500 евро...лично на мен ми се струва абсурдно, но пък ако е вярно - имай едно на ум, как може да излезе колата от контейнера /имам в предвид с какви щети!/. Независимо, че колата е в ЛА, което е почти най-отдалечената точна от Европа /транспорт само за 500 евро - помисли си пак! това е реално транспорта на колата от LA до NY/, съдейки по номерата, е пребивавала и във Флорида. Да споменавам ли най-голямото събитие там - Катрина, след което над 5 милиона автомобила заляха Америка...наводнени! После настана пълна лудница за тези, които ги купиха. Освен това, дори без такива катаклизми, там влагата е умопомрачителна, а наводненията са често явление! Последствията за автомобилите - сам знаеш, какви са... Слагането на нов двигател само по себе си е добре, но помисли, защо е направено! Ако е пострадала колата при някое наводнение, по-късно ще се наложи да се сменят доста неща освен двигателя.

Пиша всичко това, за да си направиш добре преценката, дали си готов да дадеш 20+ хил за кола от 1994 година с евентуално, леко съмнително минало!

Това, което аз успях да намеря е, че колата не е крадена и не е обявявана тотална щета по застраховката! Има 12 официални записа в сервизи, производство 1994, Япония, продадена е за 31.408 $ при обявена цена от 36.500$. Доставката от пристанището до дилъра е 440$.

Лично на мен, 12 посещения ми се виждат малко за период от 15 години...

Нека напиша и друго! На мен, колата ми харесва! Ако имах излишни пари, може би, бих си я взел въпреки високата цена, която е обявена! А ти тази обява от къде я намери? Дай някой линк да видим и ние за какво става дума...ако е удобно де.

Каквото и да е решението ти относно покупката - пожелавам ти късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша всичко това, за да си направиш добре преценката, дали си готов да дадеш 20+ хил за кола от 1994 година с евентуално, леко съмнително минало!
за 20 000лв-на твойта Шкода ще и купим един двулитров мотор,ще му поръчаме ковани бутала,биели и дюзи,+едно голямо хибридно турбо ще направим с колектори,колер,съединител....ието ти едни 450-500 коня.Дето ще си сигурен и ще знаеш кво караш!А и ще останат за окачвани джанти и почерпка

никога не бих рискувал така аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ ето и линка към обявата http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

 

Малко е дълаг smile021

 

А Бат Сами аз вече почти направих моето решение... след доста мислене и зех та си прочетох договора и там се споменава че мога да върна тази да ми бъде оценена да доплатя и да взема следващия модел (но нека видим експетната оценка за какви пари ще доиде реч ако не ме устроива ще пробвам да я продам сам и така...)... демек феислифта на RS-ката и вече тогава ще си говорим за 20000+ лева до 450-500 коня ;) + твойте магически ръце с хибридното турбо ;) smile126 smile126 а иначе сега мойта О2 онзи ден направи 20 000км ;) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша всичко това, за да си направиш добре преценката, дали си готов да дадеш 20+ хил за кола от 1994 година с евентуално, леко съмнително минало!
за 20 000лв-на твойта Шкода ще и купим един двулитров мотор,ще му поръчаме ковани бутала,биели и дюзи,+едно голямо хибридно турбо ще направим с колектори,колер,съединител....ието ти едни 450-500 коня.Дето ще си сигурен и ще знаеш кво караш!А и ще останат за окачвани джанти и почерпка

никога не бих рискувал така аз

 

Това да го разглеждаме ли като оферта, бре бат Сами?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша всичко това, за да си направиш добре преценката, дали си готов да дадеш 20+ хил за кола от 1994 година с евентуално, леко съмнително минало!
за 20 000лв-на твойта Шкода ще и купим един двулитров мотор,ще му поръчаме ковани бутала,биели и дюзи,+едно голямо хибридно турбо ще направим с колектори,колер,съединител....ието ти едни 450-500 коня.Дето ще си сигурен и ще знаеш кво караш!А и ще останат за окачвани джанти и почерпка

никога не бих рискувал така аз

 

Това да го разглеждаме ли като оферта, бре бат Сами?

не бе ,ама що не

едно обикновено Ауди или Октавия 1 или Голф 1.8т-с турбо+колектор за него,турбо пътища,колер,генерация,дюзи с оригиналните железа в мотора....300 коня + за още 10-тина хилки е станал

само че тогава е хубаво да е 4х4 че няма тръгване :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само руснаците са имали разработки на ванкелов мотор.Ето един пример и на нашата марка

 

Да ти допълня снимковия материал :).

post-57-138453099606_thumb.jpg

post-57-13845309961_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за роторния двигател, макар че ще мине много време и трябва много път да се измине за да стане този двигател масов. Честно казано, по-скоро съм 50 на 50 относно такъв двигател да се наложи в автомобилостроенето....

Но какво пък...с 1.2 двигател може да "Накажеш" нагла А4....

което ме кефи... :)

наздраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.