Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Искам съвет!


Recommended Posts

Искам съвет какъв цвят да си боядисам джантите на 130 ката мина ми през главата и бялото,но за сега съм се спрял на черен мат бих се радвал някои естети да споделят мнението си.

post-1688-138453098524_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че съм голям естет,ама черни (не мат) + полирани ръбове ми се струва,че ще е най-добре ! Имам предвид нещо такова :arrow: http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 05a40f64bd , дано колегата не се сърди,че използвам неговите снимки,но първо за тях се сетих :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твое място бих взел решението сам. В крайна сметка ти ще караш колата, пък и трябва да се съобразиш със собственият си вкус, нали. Аз бих подходил така - правя една хубава снимка на колата, мятам я във Фотошоп и експериментирам с цветовете. И после го правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички отзовали се,аз че ще си взема решението сам ще го взема аз просто искам съвети,разбира се че на мен трябва да ми хареса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 1 глас за безцветния лак. Колата е много червена, още червено няма да и отива.

 

Черното може да се приеме като компромисен вариант с качеството. Нали знаеш че металните брони като избият ръжда черни ги боядисват, щото е най - лесно. Мойте 14ки са търкани, за това са черни - щото ми беше най- лесно след като ги нацапотих с грунда. Черното отива на капак или на бяло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черни

[-X

 

Много грозно ми стоят колите каквито и да са когато са с черни джанти. Все пак гумите са черни... Бяло или сиво. Според цвета на твоята кола и двата цвята ще и отиват, но черни на мен не ми хващат окото :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черни

Черен мат или само черни? :roll:

Как питаш, като че на RS5 ше ги слагаш. Това с Фотошопа не е лоша идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черни

Черен мат или само черни? :roll:

Как питаш, като че на RS5 ше ги слагаш. Това с Фотошопа не е лоша идея.

К'во значение има на какво ще ги слага ?! Въпроса е да станат добре и да не е някаква цигания ! Малко се дразня от такива изказвания понякога. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черни

Черен мат или само черни? :roll:

може да ги пръснеш мат после да изтъркаш лицевата част с шкурка (завартулките) до метал и да лакираш smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са с много елементи и ако са черни няма да се различават от железарките и пък и според мен това с черните джанти отива на много малко коли и поне 19 ки трябва да са :)

Пробвай нещо двуцветно.

smile191 За мен най-яките джанти за старите шкоди са тези на Миро(Хашек) на Рапида. Уникални май други такива не съм виждал. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во значение има на какво ще ги слага ?! Въпроса е да станат добре и да не е някаква цигания ! Малко се дразня от такива изказвания понякога. smile049

Петърчо недей да си толкова раздразнителен smile159 Именно за да се избегне циганията казах, че Фотошоп е добра идея. Снимаш с добра резолюция и после сменяш цвета на джантата както ти е кеф на екрана. Впрочем аз ли точно акъл да давам на тема компютри, Фотошоп и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черни

Черен мат или само черни? :roll:

Как питаш, като че на RS5 ше ги слагаш. Това с Фотошопа не е лоша идея.

Ми питам дали ша ги слагам на RS5 или на 130 ка мене ми е се тая като нямам RS5 ша се задоволя с 130 ка

те от Фиат ли са междудругото?

От костенурка са 4х130 са си,пине на тех Made in Italy J 5 и1/2 ширина,доколкото съм запознат с голям % магнези в тях.

черни

Черен мат или само черни? :roll:

може да ги пръснеш мат после да изтъркаш лицевата част с шкурка (завартулките) до метал и да лакираш smile021

Това най ми допада за сега :-k мерси ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо не се ядосвай и ти кат адаша ти. Ако съм те засегнал - извинявай.

Според мен формата на тези джанти не позволява заигравка с други цветове. Ще се загубят като ефект. Най лесно ще ти бъде да ги зачистиш (ако може на пясъкостуйка, което е желателно така или иначе да направиш преди боя) и да видиш как ще стои истински лъснат алЮмин'. После ако не ти хареса по-добре ги облепи с нещо черно и ги виж така (тва го казвам за да избегнеш повторно чистене от боя ако пък тогава нещо не ти харесат).

Успех. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей ще се изпокарате за едни джанти

джантите по-принцип са си грознички...не ги згрозявайте повече-прави ги естествен алуминий и ще стоят прилично на колцата smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей ще се изпокарате за едни джанти

джантите по-принцип са си грознички...не ги згрозявайте повече-прави ги естествен алуминий и ще стоят прилично на колцата smile027

Не се караме smile027 ,а че са си грозновати са си грозновати ама кво да се прави :D като ги одара на песакоструиката ша преценя

Пешо не се ядосвай и ти кат адаша ти. Ако съм те засегнал - извинявай.

Според мен формата на тези джанти не позволява заигравка с други цветове. Ще се загубят като ефект. Най лесно ще ти бъде да ги зачистиш (ако може на пясъкостуйка, което е желателно така или иначе да направиш преди боя) и да видиш как ще стои истински лъснат алЮмин'. После ако не ти хареса по-добре ги облепи с нещо черно и ги виж така (тва го казвам за да избегнеш повторно чистене от боя ако пък тогава нещо не ти харесат).

Успех. smile159

Не си ме засегнал,не бих влязал с никои от вас с комфликт за такава дреболия,извинявай и от мен smile159 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа не! НЕ съм съгласен тук- грозна Шкодова джанта няма. Те са просто редки smile001

Иначе мисля че в тази джанта има мн потенциал- стига само някой да го види ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.