Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт/рециклиране рейка О1 2001 г.


ognjano

Recommended Posts

Моля дайте съвет, къде, колко, как, добри майстори и т.н.

 

Шума, който се чува е рядко, но който го е чувал, знае, че е неприятно дрънченето на желязо.

Всичко друго е сменено и проверено.

 

п.с. Има ли вариант леко да се натегне или е глупаво, щото казват че износването е на дъга и в крайни положения ще затяга?

 

Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото казват че износването е на дъга и в крайни положения ще затяга?

 

Имам предвид гребена на хоризонталната ос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile035 Пусни търсачката. Има писано по въпроса и става дума за София сервиз в района на Техническия унивеситет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по точно 11 блок на техническия иниверситет преди там ги поправяха мога да питам за телефон

ако те интересува

(heidy)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инж.Шаклев и инж.Шишов-Технически УниверситетІСофия.Тел:0889/30 88 59 и 0888/69 23 53.Аз съм от Варна и разбрах за тях преди 2 год.когато ми се прееба рейката на Рендето.Пратих им рейката по автобус в Сряда и си я получих в Петък.Плащането става СЛЕД ТОВА по банков път.Много са точни.Как имат такова доверие на непознати-не знам,но така работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
инж.Шаклев и инж.Шишов-Технически УниверситетІСофия.Тел:0889/30 88 59 и 0888/69 23 53.Аз съм от Варна и разбрах за тях преди 2 год.когато ми се прееба рейката на Рендето.Пратих им рейката по автобус в Сряда и си я получих в Петък.Плащането става СЛЕД ТОВА по банков път.Много са точни.Как имат такова доверие на непознати-не знам,но така работят.

 

БЛАГОДАРЯ, колега за съвета.

Записах си час и ходих.

Искам да споделя добрите си впечетления - МНОГО СА КОРЕКТНИ. Има един пич Оги, с него се качихме, повъртяхме в района и каза, че това не е проблем на рейката и е безмислено да МИ ВЗИМА ПАРИТЕ. Това беше сутринта по хладно и аз отидох с колата на работа.

 

Следобяд, когато слънцето беше напекло и гумените тампони поомекнаха, се наложи да излеза и се чу отново оня гаден звук откъм рейката. Отидох при Оги и след като се качи се установи, че е стабилизираща щанга, но тъй като тя минава успоредно на около 5 см. от рейката предаваше тропането по нея и аз се заблуждавах, че е рейка. Съответно смени тампоните и всичко си дойде на мястото.

 

Така че, смело при тях - КОРЕКТНИ СА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.