Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бънджи :)


Recommended Posts

Днес скачах с бънджи за 1-ви път от Стамболовия мост във Велико Търново :) Беше безплатно организирано от ******* и викам к'во толкова един познат ме викна и ходихме да скачаме . Беше безплатно . Супер яко изживяване , много адреналин . Ще повторя със сигурност , замислям се обаче дали да не е следващия път от Аспаруховия мост :)

 

Някой друг , който е скачал да каже как е било 1-вия път от къде е скачал ще бъде интересно \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих скочил няколко пъти, в зависимост от това кой го организирВа. smile001 Иначе ми е мечта от малък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема, особено след като изринах имената на некои партии. И аз бих скочил, като Миро, заедно с него, ако и когато му кипне и се реши, от същото мЕсто. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема, особено след като изринах имената на некои партии. И аз бих скочил, като Миро, заедно с него, ако и когато му кипне и се реши, от същото мЕсто. :lol:

 

Темата и пИрфектна :) След като днес скочих и видях , че няма такава . Викам да ви видя мъже ли сте smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих скочил няколко пъти, в зависимост от това кой го организирВа. smile001 Иначе ми е мечта от малък.

Мишо, щом ти е мечта бягай на Витиня. Там редовно се отганизират скокове с бънджи. Цената по памет беше 60 кинта на скок. Ама ако ще ходиш свиркай - да дойда да снимам smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ама ако ще ходиш свиркай - да дойда да снимам smile001

Знам аз. Без да има сеир няма как. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи,фирмата в която работя,спонсорира едни пичове,които в момента катерят един осемхилядник..Та единият от тях (Дойчин се казва) организира доста често бънджи скокове.Аз не съм много навит (зорлен не ми се дърпа дявола за опашката) обаче предполагам че ще мога да уредя безплатно скачане на някой друг съфорумец. Ако има желаещи ,мисля че края на август се връщат,пишете ми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.