Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скърцане на шофьорската седалка в О2 .


димон

Recommended Posts

Здравейте колеги !

От 2 месеца съм собственик на нов звук - скърцане в облегалката на скъпата ми октавия. След като прочетох в една съседна тема за скърцане на стъкла твърдението на колеги : "за какво скърцане и тропане в О2 говорите"- с автор stenly и доста поддръжници :D си направих извода , че аз съм най -големия кърък .... :mrgreen: Скърцания при мене - бол !!!

Симптома е следния - при рязко облягане на облегалката се чува леко скрибуцане , при бавно облягане - дебело скърцане като от ръждива панта . Ще мина през ЕТ - току виж ми сменили седалката !!! smile091

 

п.п. стъклото на прозореца дере все едно в диамант също откакто се стопли и никакво бърсане не помага ...

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карък си

 

и то голям,но здраве да е.

 

ти сигурен ли си,че скърцането е от облегалката,а не от механизма под седалката.

уплътнението го избърши с влажна кърпа отвсякъде и всичко ще ок. smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си карък, повечето шумове които чуваш ги имам и аз. Иначе за скърцането в прозореца не е от диамант, а е песъчинка от кварцовият пясък, с който маркират автомобилите. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой случайно да усеща шофьорската седалка леееееееееко да мърда, когато подаде газ или набие спирачка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой случайно да усеща шофьорската седалка леееееееееко да мърда, когато подаде газ или набие спирачка?

ами много ти е мощна -за това ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахаха! smile168 smile091 smile168 smile091

 

Заради DSG-то е! Ускорява без прекъсване smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toй бега4ката при рязко даване на газ и сяда на задната седалка! smile091

направо влизам в багажника smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Здравейте колеги !

От 2 месеца съм собственик на нов звук - скърцане в облегалката на скъпата ми октавия. След като прочетох в една съседна тема за скърцане на стъкла твърдението на колеги : "за какво скърцане и тропане в О2 говорите"- с автор stenly и доста поддръжници :D си направих извода , че аз съм най -големия кърък .... :mrgreen: Скърцания при мене - бол !!!

Симптома е следния - при рязко облягане на облегалката се чува леко скрибуцане , при бавно облягане - дебело скърцане като от ръждива панта . Ще мина през ЕТ - току виж ми сменили седалката !!! smile091

 

п.п. стъклото на прозореца дере все едно в диамант също откакто се стопли и никакво бърсане не помага ...

 

Поздрави !

Погледни жилото за отваряне на вратата да не би да опира някъде в стъклото.Звукът е същия както го описваш ти,все едно го режеш с диамант,а драскотини по стъклото няма. За твое успокоение има и по големи каръци от теб.Например аз когато купувах колата не ми работеха централното и стъклото на едната задна врата(и сега не работят).Понеже видях ,че влизат кабелите във вратата си помислих ,че наи вероятно има скъсан кабел,а се оказа ,че липсват някои части(понеже не съм разглабял другата врата немога да кажа точно какво липсва).Това не го пиша с цел да се оплаквам ,а да видиш ,че има и други каръци като теб,защото е по добре да имаш какво да ти скърца във вратата отколкото да нямаш нищо в нея :D .След време като взема да я възстановявам сигурно ще задам някои глупав въпрос,но се надявам да помагате.Най важното е да сме живи и здрави всичко друго може да се оправи, дори и да няма какво да скърца във вратата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой случайно да усеща шофьорската седалка леееееееееко да мърда, когато подаде газ или набие спирачка?

Да и при мен е така, но само когато искам да извадя нещо от задният си джоб. Мисля обаче че в началото не беше така.

п.п: Колеги хайде малко по сериозно. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва сигурно е няква пластмасичка. Може да се е посмачкала? Ама нямам идея кво да правя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.