Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За риба


Recommended Posts

здравейте, има ли рибари във форума?

можем утре да се организираме и да направим един риболов. аз не съм професионален рибар, но за сметка на това имам голямо желание :) :) :)

около София има доста места където можем да отидем...повечето са платени но предполагам че това не е проблем за никого

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ...ако си навит да ловиш такива рибета и ти се изминават 180км.до Оряхово ,можем да организираме нещо през почивните дни.

Дунава е пълен с риба smile092 То и аз от риболов не абарисвам ,но иначе ходя заради купона. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за поканата smile126, трябва някой ден да се организираме...аз до сега не сам ловил на река, но мога барзо да се науча :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами...организирайте се до 01.08.09 защото след тази дата отивам да си печа задника негде из гръцко.

От 01.09.09. отново мога да бъда на "линия" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота ако е добро времето ще ходя на Пасарел...Има костур и клен,в голеееми количества.Ако реши някой да свирка,местото е завладяващо и рибката си върви добре smile008 smile110

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти само едно рачило и малко хляб:) Попринцип се води вододайна зона,но приятеля с който ходя има къща там и ги познава куките...ако ме разбираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.