Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам оргинален катлог за Шкода 105 120 130


djeki

Recommended Posts

Колеги, ако на някой му трябва нещо за тези модели ще се опитам да му изпртя необходимата имформация.Имам Шкода S100 /първата ми кола, купена чисто нова от кореком/Тя е перфектна но не се продава. Втората ми кола е 120L купиях я от завода в Млада Болеслав а нея я продавам на части. Всичко с времето си . В момента карам Ситроен Ксантия .Всеки помни първата любов а за мен това е ШКОДА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, това е супер. Ние обикновено сканираме тези книжки и ги публикуваме тук във форума. Има си раздел литература. Ако нямаш скенер, обърни се с темичка, все някой ще ти помогне да се сканира книжката.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

djeki, аз мога да мина да я взема за 2 дни, за да я сканирам, ако можеш да я дадеш. На много хора ще е в полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,имаите в предвид че книгата е над 500страници. Всеких един детаил е сниман на основните му части. До дни ще ви снимам първата страница и няколко случайно избрани страници за да видите за какво става въпрос.Отделно за всички модели , ако има някъкви разлики в лагери сигменти и други неща в тези модели те са описани с различните цифри. Нарочно не я пуснах в темата литература защото както виждате веднага има мераклии да я преснимат и след това да я продават.За всички ваши въпроси ще ви снимам всичко безплатно. В сърцето ми е марката Шкода и не искам да печеля от неща с който мога да ви бъда полезен.Като я прегледах днес видях че има и Рапид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да вярваш, че никой няма да тръгне да продава каталога. Също така можеш да вярваш, че никой няма да ти се обади, за да му снимаш една страница и да чака 2 дни за това. Идеята беше ако ти се дава- сканираме тези 500странички(нищо работа) и да могат хората със стари коли да имат едно по-добро "четиво". Ти ме познаваш(когато идвах за части от бялата 120ка) и мисля че може да си вярваме. Лично съм сканирал Skoda Haynes и както виждаш е достъпна за всички в раздел Литература без да я продавам, а за общото благо. Защо пък този каталог да не е достъпен за всички? Особено за коли толкова стари....

 

... да продаваме... smile065

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този каталог който Ivaka е пуснал снимки е тоста полезен в Монтана в магазина на шкода го има и съм го разглеждал ако найстина е такъв е найстина добре да го има в раздел литература успех с начинанието smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

500 страници са нищо - 3-4 часа работа. Трудно се намират хора да дадат литературата. Освен аз, малкия, евгени (the best forman), митко (skoda estelle) и митака (Krankenstein) не знам друг да (ми) е дал книги за скан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги този същият е.Колега ела щом можеш да го снимаш и казваш че не е трудно обаче ще можеш ли да го качиш целият за да може всеки на който му трябва нещо да си го намери.Ще се радвам ако успееш да направиш така че всеки да може да получи необходимата му информация БЕЗПЛАТНО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакам с нетърпение да го видя :) за съжаление няма как да помогна с сканирането на матряла....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталогът е достатъчно известен, имаше го сканиран в един чешки сайт, който вече го няма.

Качен е тук: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=16&t=9358 , но в момента виждам, че сайта не работи, не знам дали е временно или не.

Каталога го имам - 35МБ пдф, някой ако има предложение къде да го кача, да казва и ще го сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук го има в доста удобен вид - по категории, с подсказки и подсветки: http://rapidka.blackh0le.eu.org/ekatalog/cs/?page=parts

Иначе за дата.бг ако някой има акаунт и иска да го сложи, нека ми пише на л.с. и ще му го дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на TXL. Точно това ми беше целта за да отворя тази тема.Аз предлагам тази тема да се прехвърли в раздел ЛИТЕРАТУРА за да може всеки да намери това което го интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.