Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тампони


Guest vankovarnata

Recommended Posts

Някой с фабия1 за предпочитане дизел дали му предстои смяна на задни тампони на преден носач. Да тестваме полиуретанови на 4-ри пера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните от купра са перфектното решение за мен (поне на РС), струват смешни пари, а поведението се променя много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните от купра са перфектното решение за мен (поне на РС), струват смешни пари, а поведението се променя много.

 

Така е промена се към усилени вибрации! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На 1.4 МПИ съм сложил полиуретанови на носачите (отпред и отзад) както и на реактивната щанга. В инструкцията по смяната пише че вложките (такива са "задните") трябва да се слагат на нов тампон. От тогава имам навъртяни около 10-15 хил. км., няма проблеми.

Самата процедура е като смяна на нормалните гумени тампони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Видях няколко теми за тези тампони. Не успях да разбера какви са варянтите, за да не се слагат оригиналните(тези които са с пластмастово тяло)- които на мен не ми харесват.

Налага ми се смяна и искам да избера най-доброто.

Кои са тези тампони от купра и от коя точно. Едно към едно ли са?

Тези полиуретанови от къде мога да ги намеря?

Каква е схемата с тампон от октавия 2?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях няколко теми за тези тампони. Не успях да разбера какви са варянтите, за да не се слагат оригиналните(тези които са с пластмастово тяло)- които на мен не ми харесват.

Налага ми се смяна и искам да избера най-доброто.

Кои са тези тампони от купра и от коя точно. Едно към едно ли са?

Тези полиуретанови от къде мога да ги намеря?

Каква е схемата с тампон от октавия 2?

 

за каква кола и модел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fabia 2003-та. Ще трябва да сменям онзи тампон, който се вижда през гумата, т.е най-задния на носача.

 

Смяната лесна ли е? Трябва ли да свалям носача или може и на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9 TDI 101hp

 

може на място

:smt017 мерси

За ТДИ-то не знам, но на моята СДИ никак не ми харесаха, сигурно са по-здрави, обаче вибрациите са ужасни, то някъде беше писано по този въпрос, но да не кажеш, че не съм предупредил ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.