Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Майкъл Джексън почина.


todor_velikov

Recommended Posts

Логичен край на един трагикомичен живот..........Бог да го прости! smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко,предстоеше му голям мегаконцерт.Бог да го прости!

много харесвам песните му,емам си негова папка-слушам си ги в колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят идва за всеки! Кога точно - това си е Божа работа!

Thriller-а е в колата ми все още...

R.I.P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно го наричат Краля на поп-а. До ден днешен във времето, в което живя, той остана ненадминат - като музикант, изпълнител и хореография на сцената. Всъщност за последното май единствен от неговия ранг е Филип Киркоров. Като гледам днешната музикална индустрия и "качествените" и "кадърни" изпълнители с по един или два уж хита, които бързо потъват в забрава (защо ли...?), още дълго време никой няма да успее да го детронира. А дали всъщност някой някога ще успее? Съмнявам се. Жалко, че избра да опита да прилича на "белите" - това го съсипа здравословно. Наскоро гледах за поред път Лунен пътешественик - там ми харесва повече отколкото след безбройните операции. Жалко, че се появиха мнозина измекяри, които дръпнаха голяма част от парите му и го подложиха на редица процеси със своите измишльотини - това със сигурност също се е отразило на здравето му. И най-тъжното - отиде си, поне според мен, една легенда. Мир на праха му и дано най-накрая намери търсеното спокойствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта като разбрах в първия момент си помислих че Бареков се шегува..въпреки че той не е от шшегаджиите.

Отиде си една легенда от младостта ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R.I.P. С неговите песни отраснахме. Беше велик творец, каквото и да говорят за него. Мир на праха му.

Да си го припомним

http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0

http://www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=gHWKcC4q ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една легенда си отиде. Фара Фосет почина на 62 г след дълго боледуване от рак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R.I.P! Кралят е мъртъв, да живее краля! Не съм голям фен на стила му, но наистина Джако беше уникален музикант и шоумен, жива легенда още приживе. Името на Краля на поп-а се нарежда достойно сред тези на безсмъртните Елвис - краля на рока, Боб Марли - краля на регето, Дж. Хендрикс - краля на китарата, Фреди и т.н... истинските звезди живеят кратко, но пълноценно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига ми променяите постовете бре smile096

....написах просто че харесва малки деца и аре неудобно ви стана ,кво да си помисля

сега :D

най големия

http://www.youtube.com/watch?v=l74Y_p6or00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес даваха част от репетицията му и ми стана много гадно,че вече го няма! :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес даваха част от репетицията му и ми стана много гадно,че вече го няма! :cry:

 

Дам :(. Какъвто и да е бил в личния си живот, на сцената беше ВЕЛИК! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.