Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с рейката


sasho1936

Recommended Posts

Колеги,след катастрофа рейката ми се отвори и изтичаше маслото,2 пъти е карах на един майстор и 2-та пъти се отвори,след това ми препоръчаха друг,закарах е там направи е не се е отворила до сега вече около година,но се появи друг много по опасен проблем,при завои рейката ми прескача доста сериозно и колата си избира свои посоки за движение,помогнете с информациа,това може ли да се ремонтира,струва ли си,колко пари г/д и не е ли по добре да се търси 2-ра употреба от някоя морга,и други варианти.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво умуваш,купувай веднага 2-ра употреба здрава,докато не си утрепал някой :!: :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво умуваш,купувай веднага 2-ра употреба здрава,докато не си утрепал някой :!: :!: :!: :!:

 

 

 

Ако имах достатъчно пари в момента и нова бих купил,за това питах за други варианти които могат да ми помогнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще говоря с майстора който ми ремонтира рейката като се отвори,ще видя какво ще каже и ще ти пиша тия дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
да ти продам корпус тогава

даже и стержина ако твоя е ра3бит от преска4ането

 

 

 

Каква е цената им ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.