Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неудобна тема да се трие


Одобрявате ли казаното от Доган?  

79 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Само да уточня че нямам нищо против турците , щото се спеколира с това и веднага псевдо аналИзаторите казват вижте Косово какво стана и тук ли ....... Доган трябва да smile197 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 119
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • biser.or

    12

  • ammcfc

    12

  • DEYAN IYI

    11

  • dude_BG

    7

Най-много писали в темата

Аз също нямам нищо против турците,но ме е яд че са народ, който много лесно се манипулира.Именно ,онзи мръсник Доган от това се възползва. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам нищо против турците,но ме е яд че са народ, който много лесно се манипулира.Именно ,онзи мръсник Доган от това се възползва. :evil:

а,то щото Българите трудно се манипулират...баси овцете сме заспали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не се въведе задължителното гласуване ...

 

[-X

В Гърция е въведено 100% задължително гласуване, точно по същите причини поради които, трябва да се въведе и тук.

 

Като искате промяна, на 5 юли ГЛАСУВАЙТЕ! С хленчене по форуми нищо не става. В този контекст, братята иранци ми се издигнаха мнооого в очите.

 

П.П.: Тази тема си е баш за боклука (в Надин ги рециклират :smt032 ). Като от всякъде те заливат политически обещания, кое от кое по-абсурдни, Вие се опитвате да съсипете и последното островче на релакс, с безмислени политиески спорове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно, това не е форум за политика. Така и трябва да бъде. Въпросът е - това политика ли е? Това оскърбително отношение към българската история и народ, което се демонстрира вече не е политика. Егати наглеците. Айде да не си припомняме какво се е случило по времето на хан Крум например с такива самозабравили се "властедържци", че нали уж сме в 21век. Ама и ние сме си виновни - хората като отидеш по Европа, примерно в Будапеща и те посрещат в музея с една карта на която пише "Тук стигаше границата на българската империя". Ама не - роби сме били алабала.. Да го повторим хиляда пъти и ще вземе да стане истина.. Само да си припомнимя че на всички дядовците и прадядовците са платили с кръвта си не за това "образувание", което наблюдаваме в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ОРГАНИЗИРАМЕ НАЙ-МАСОВОТО РЕКОРДНО ГЛАСУВАНЕ В ИСТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ

 

Явно е, че врагът ни прави всичко възможно, за да не гласуваме! Неотварянето на допълнителни избирателни секции в Германия е поредното доказателство. Как ще отговорим ние на поредния удар? Защо не с организиране на най-масовото РЕКОРДНО ГЛАСУВАНЕ на демократрични парламентарни избори в историята на България, а защо не и в ЕС. Ако постигнем такава РЕВОЛЮЦИОННА ИЗБИРАТЕЛНА АКТИВНОСТ - НИЕ МОЖЕМ!!! Ще ударим тежко бюджета за купуване на гласове. Можем да променим хода на историята!

ЦЕЛТА на участниците в тази група е да мобилизираме възможно най-много българи за изборите и да занижим процента на купените гласове. ЦЕЛТА е да не позволяваме повече нашите български народни представители и бъдещето ни да бъдат определяни от гласовете на продажниците, било то от малцинствата или не, поробени от цигански барони, турски или български мафиоти и феодали.

ЗА ДА УСПЕЕМ, в оставащите седмици трябва всеки да се раздаде за каузата във форумите, фейс бук, яху, гугъл и други групи, скайп листи и т.н., така че призивът на нашата група да достигне възможно най-много хора до 5 ЮЛИ!

Нека всеки един родолюбив отговорен българин се включи в тази масова инициатива. Нека да ги изненадаме, да ги ударим здраво, както никога до сега. После сме на морето и ще отпразнуваме края на тройната мафия.. на морето .. на това море, което е останало от строежи и заменки..

 

 

п.п. Това една група в facebook в която участвам, защото наистина мисля че трябва да се гласува, призовавам всеки, който има право да гласува да упражни това свое право на пети юли, без значение за кого!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Какво стана бре, колега? Къде се натрови така? smile027 Наистина ли мислиш, че с такива "вълнуващи" пориви на изказ, ще накараш някой да отиде до урните в уречения ден? Дано да съм в голяма грешка де, но си мисля, че тези избори ще са точно, каквито бяха и предишните...

Единственното, което се случва в теми като тази е това, че пишещите се изнервят! Нищо хубаво не излиза от тук! Истината боли, като ни я кажат в очите, но си е истина - "Всеки народ си заслужава управниците!"

Който има мисъл в главата - сам знае, какво да прави! Така мисля аз!

А пък това, видях едно време, изписано на стената на бившето кино "Одеон" и доста ме накара да се замисля:

АКО ИЗБОРИТЕ МОЖЕХА ДА ПРОМЕНЯТ НЕЩО, ЩЯХА ДА ГИ ЗАБРАНЯТ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетете малко за Новия Световен Ред, за Масонската Ложа, за господството на една раса и така наречените "Илюминати", тогава ще разберете, че вашият глас е глас в пустиня...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко от голямата политика зависи от нас, но ни трябват такива управници които да могат да вземат максимално за нас от борбите на другите.Само един пример относно изборите.При избирателна активност 30% 10000 купени гласа имат много по - голяма тежест от тази ако избирателната активност е 80% за това става въптрос.Може би съм млад и все още си мисля че нещо може да се промени, но смятам че така е редно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласовете ни са в пустиня, ако говорим за планетата. Тук иде реч за нашата си къщура.

 

Новият световен ред всъщност съвсем не е нов. Важното е в този ред ние да си намерим мястото. Защо в едни държави нещата се получават, а в България никак!?

 

Видимо по въпросите на външната политика и посоката на собственото си развитие държавата ни няма никаква възможност и право на глас. От 1997 сме в коловоза, по който се движим. Отвън казват какво да се прави и ние го правим, без значение дали управлява СДС+ДПС, НДСВ+ДПС, БСП+НВСВ+ДПС... Слава Богу, че вече сме в НАТО и ЕС, за да не ни надуват главите! На покровителите ни това също им беше достатъчно. Оттук нататък е важно какво става вътре в страната и това не е в особена зависимост от световния ред, а от нашата общественост.

 

ПП- мисля, че нашите управници-безсрамници биха се стреснали от невидима наказателна бригада, която да чисти боклуци на общо основание. Но това съвсем не е решение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грубата грешка на Доган ще му коства доста гласове на хора които е нямало да гласуват.(това донякъде ме радва)Лично аз съм мобилизирал (ако трябва и под строй) цялата фамилия и рода.Мои приятели и познати също го правят.Не че изборите ще са "розови", но целта е да му попречим.Затова Ви призовавам да гласувате за ... или .....Не че и те са цвете за мирисане но едва ли ще се коалират с Доганчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грубата грешка на Доган ще му коства доста гласове на хора които е нямало да гласуват.(това донякъде ме радва)Лично аз съм мобилизирал (ако трябва и под строй) цялата фамилия и рода.Мои приятели и познати също го правят.Не че изборите ще са "розови", но целта е да му попречим.Затова Ви призовавам да гласувате за .... или .....Не че и те са цвете за мирисане но едва ли ще се коалират с Доганчо.

 

Съгласен съм с теб,но по отношение на .... и ... ......,не мерси!!!!! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема, но ако има продължение на агитация от каквото и да е естество, тя ще иде в коша!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема, но ако има продължение на агитация от каквото и да е естество, тя ще иде в коша!!!

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми махайте я тогава,като не може да се пише друго, освен за "доган"! smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми махайте я тогава,като не може да се пише друго, освен за "доган"! smile149

 

Може да се пише! Въпроса е да няма гласувайте за Х или за Y! Изкажете мнение, споделете недоволство, кажете какво ви/не ви харесва. Просто форума не може и няма да бъде използван за агитация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми махайте я тогава,като не може да се пише друго, освен за "доган"! smile149

 

Може да се пише! Въпроса е да няма гласувайте за Х или за Y! Изкажете мнение, споделете недоволство, кажете какво ви/не ви харесва. Просто форума не може и няма да бъде използван за агитация!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми махайте я тогава,като не може да се пише друго, освен за "доган"! smile149

Еее, недей така.

biser.or призоваваше към гласуване за две определени партии. Редактирах постовете и сложих "..." на мястото на имената им. И то не защото имаше имена, а защото имаше агитация. Няма лошо да сподели човек на кого симпатизира, но да агитира вече е прекалено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цитат:

За изминалите 20 години всяка друга партия, всеки друг партиен елит, вземете за пример колкото искате лидери, биваха наказвани за слабости, грешки, провали в своята политика – Жан Виденов е политическа нула, Стефан Софиянски е политическа сянка, Иван Костов е политически скелет в гардероба на парламентаризма, Симеон Сакскобургготски е политически маргинализиран, и кой ли още не...

Единственият, който не бива наказан, независимо от политиката, която води е Ахмед Доган.

Ето, затова българите, както и всички други етноси могат да предявят и с нарастваща сила ще предявяват политически претенции към електората на ДПС - защото той със своята тотална подкрепа на корупционерите, създава и нанася щети на българския политически модел, на цялата система. Той толерира корупцията, толерира безпнаказаността на част от тези лидери, толерира високомерието им. Това води до отслабване на българската политика, на българската държава, до ориентализиране и демодернизиране, деевропеизиране на българското общество.

 

Спирам да пиша за да няма дразги. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвън казват какво да се прави и ние го правим, без значение дали управлява СДС+ДПС, НДСВ+ДПС, БСП+НВСВ+ДПС...

Малко уточнение относно "СДС + ДПС" - става въпрос за първото управление на СДС (Филип Димитров), което си беше пълен провал и голяма "заслуга" тука имат и Ж. Желев и Доган.

От тогава СДС и ДПС, съответно Костов и Доган, са върли противници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да проагитирам - хора, ГЛАСУВАЙТЕ! Ако за вас /както и за мен/ всички партии са "маскари", пак гласувайте с невалидна бюлетина, защото се знае, че на места има манипулации и след затварянето на урните - може да използват гласа ви и да се окаже после, че сте "пуснали" глас за най-омразната си партия :!:

 

p.s. А за Доган е ясно - досега го смятах за доста умен политик, но явно и той вече се е самозабравил... лошето е, че няма кой да го сложи на място и винаги ще има достатъчно твърд електорат зад гърба си, каквото и да каже или направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не гласувам ,но това преля чашата!!!Тоя нещастен ,гаден ,долен БОКЛУК не мога да го гледам!!! smile175 :smt46 smile122 smile150 :smt019 smile029 smile058 На 5 отивам против доган!!! smile045 smile045 smile045

 

 

P.S. дано да не е мн крайно мнението :mrgreen: ,но покрай сесията не съм се интересувал мн от новини :oops: и страшно мн се изнервих :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biser.or призоваваше към гласуване за две определени партии. Редактирах постовете и сложих "..." на мястото на имената им. И то не защото имаше имена, а защото имаше агитация. Няма лошо да сподели човек на кого симпатизира, но да агитира вече е прекалено.

Не симпатизирам на никой и не развявам байраци ;)Държа да го подчертая.Всички са измамници и лицемери...то е ясно.

Идеята е да спънем Доган като отидем към урните задружно.(ако изобщо успеем го спънем :evil: )Споменах умишлено иманата на партийте, защото смятам че "посочените" няма да се коалират с Доган.Нещо ,което също е от голямо значение.Знам че го приемате като агитация,но агитацията е неизбежна в случая. :lol: Както и да е... обещах повече да не пиша...само това исках да уточним.

НЕ СИМПАТИЗИРАМ НА НИТО ЕДНА ПОЛИТИЧЕСКА СИЛА,НО НЕМОГА И ДА СЪМ БЕЗУЧАСТЕН КЪМ ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА В ТАЗИ ДЪРЖАВА.

 

П.П. не си коригирал още няколко поста на колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да перефразирам една песен в която се казва - "Different day - same shit...." .... http://liternet.bg/publish5/hbotev/poez ... tavane.htm всичко се случва пред очите ни и малко са хората които си дават сметка за това какво ни чака ! :roll: Какво можем да направим ние.... нищо... на кого му пука за народа , за това как живее той?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.