Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неудобна тема да се трие


Одобрявате ли казаното от Доган?  

79 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

на кого му пука за народа , за това как живее той?

 

Ти мислиш ли, че на мен ако бях политик щеше да ми пука за народ, който говори, плюе и обвинява 34 депутата от 240 мандата общ брой? Извинявай, останалите 206 какво правят? Тези 34 ли са най-голямото зло на България? В моя град ДПС има реални шансове да е първа политическа сила с най-много спечелени мандата - Пазарджик, където няма един турчин. Какво остава за другите населени места. Политиците ни са го измислили и не им дреме. За съжаление го докараха до там, че моя реален избор в Пазарджик е Герб или ДПС... Не се косете толкова за изборите - те политиците не ги интересува та обикновения гражданин smile048

 

 

п.п. Някой да не вземе да си помисли, че съм за Доган smile175 Просто не ми дреме. Костов обещава - замина си, Дойде Царо - все си и той като предишния каквото искаше - Царо изкара $ спечели още 4 години мандат, сега идва Бат'Бойко разбираш ли. И той ще се налапа после пак ще вкара пари (купуване на гласове) и ще вземе още 4 години. Все ми е тая вече кой е на власт. Искам да ми осигурят възможност да довърша образованието си и да забранят пушачите по обществените места. Ако не ни наложат и автомобилни такси и данъци като в Европа - с Господ съм вечерял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 119
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • biser.or

    12

  • ammcfc

    12

  • DEYAN IYI

    11

  • dude_BG

    7

Най-много писали в темата

на кого му пука за народа , за това как живее той?

 

Ти мислиш ли, че на мен ако бях политик щеше да ми пука за народ, който говори, плюе и обвинява 34 депутата от 240 мандата общ брой? Извинявай, останалите 206 какво правят? Тези 34 ли са най-голямото зло на България? В моя град ДПС има реални шансове да е първа политическа сила с най-много спечелени мандата - Пазарджик, където няма един турчин. Какво остава за другите населени места. Политиците ни са го измислили и не им дреме. За съжаление го докараха до там, че моя реален избор в Пазарджик е Герб или ДПС... Не се косете толкова за изборите - те политиците не ги интересува та обикновения гражданин smile048

 

 

п.п. Някой да не вземе да си помисли, че съм за Доган smile175 Просто не ми дреме. Костов обещава - замина си, Дойде Царо - все си и той като предишния каквото искаше - Царо изкара $ спечели още 4 години мандат, сега идва Бат'Бойко разбираш ли. И той ще се налапа после пак ще вкара пари (купуване на гласове) и ще вземе още 4 години. Все ми е тая вече кой е на власт. Искам да ми осигурят възможност да довърша образованието си и да забранят пушачите по обществените места. Ако не ни наложат и автомобилни такси и данъци като в Европа - с Господ съм вечерял.

НЕ ГЛАСУВАЙ ЗА ДПС smile129

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението на проблема е на всеки чист българин да се отпуснат:

1 бр. АК - 47

1 бр. танк Т - 34

Муниции

1 нощ без задръжки.

 

Иначе отивам да гласувам, но ще е за партия, която няма шанс да влезе в парламента. Така хем гласувам против читака, хем не гласувам за някой от дебелогъзовците в сегашния парламент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са маскари. От Бай Ганьо. Това е история и статукво на българина да не познава правила и веднъж захапал част от властта да се държи като Бог, а всъщност не е нищо по-различно от обикновен човек, смъртен, радващ се и страдащ като всички други. Затова българския народ е на опашката в Европа, а цивилизованите държави са със светлинни години напред. Куцо, кьораво и сакато се бъхта да става политик. И става. Щото няма какво друго да прави. smile045 И тези дето са стока като се съберат с другите и порастат в служба или станат близки на властта стават същите дрисни. Тва е положението. Няма култура, няма морал, няма елементарно възпитание насред улицата да уважиш себеподобния, когато е в беда да му помогнеш. По-важно за мнозинството е да бърза ! Доган е една малка част от всичко това и естествено няма как да е различен. Просто прекали за предизбоната си простотия. И той като другите. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 бр. танк Т - 34
с тази антика кво ще правиш бе,на музей ли ще ходиш smile091 smile091 smile091 smile091

това 34 знаеш ли какво означава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе отивам да гласувам, но ще е за партия, която няма шанс да влезе в парламента. Така хем гласувам против читака, хем не гласувам за някой от дебелогъзовците в сегашния парламент.

Лошото е, че не съвсем така.

Глас даден за неизбираем кандидат не отива в кошчето, а се разпределя между тези, които са прескочили "трапа".

Може би трябва да се гласува за най-малкото зло. Ама кое е то... :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 бр. танк Т - 34
с тази антика кво ще правиш бе,на музей ли ще ходиш smile091 smile091 smile091 smile091

това 34 знаеш ли какво означава?

 

Година на производство? smile048 smile048 smile048 smile049

Важното е, че пуца и се е доказало с годините smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе отивам да гласувам, но ще е за партия, която няма шанс да влезе в парламента. Така хем гласувам против читака, хем не гласувам за някой от дебелогъзовците в сегашния парламент.

Лошото е, че не съвсем така.

Глас даден за неизбираем кандидат не отива в кошчето, а се разпределя между тези, които са прескочили "трапа".

Може би трябва да се гласува за най-малкото зло. Ама кое е то... :?:

 

Лошо, за тва не се сетих! smile049

Явно всичко си е нагласено и измислено за едни и същи педали в парламента!

Сигурен съм за кого няма да гласувам:

БСП - пълна мафия, няма смисъл да се обяснява;

СДС - ръководи се от престъпник и са останали банда оръфляци, които се борят отчаяно за некви трохи;

НДСВ - smile175

АТАКА - луд, фашизиран лумпен на чело на банда олигофрени;

ДПС - за всеки е ясно;

ЛИДЕР - фалшив образ без никакво съдържание (още повече - Емил Кошлуков - келеменце, което направо се насира при по-напечена ситуация);

РЗС - баси очевидната комунистическа креатура

 

И кво става....... smile049 :smt018

 

Зелените? - те от Марс ли идват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са маскари.

С тая фраза и с глупости от рода на "червено - синя мъгла" ни е....т вече почти 20 години.

Кой?

Еми тоя дето има най-голяма полза от обезверяването на "електората" - Доган & Со.

Само да не се обидиш колега, просто си казвам мнението. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така ни владее Доган, използвайки доказаната имперска хитрост - "Разделяй и владей"!

Ние, българите се караме и един друг се наричаме маскари. Мислим, че като не ходим да гласуваме наказваме някого.

Никого не наказваме! 500 хил. гласа ще се пуснат за ДПС под строй и пак ще ни управляват. Събудете се, българи!!!

В Европа няма етнически партии. Помислете в/у този факт. Не Франция, не Англия, ние граничим с Анадола. Тази територия искат пак да си върнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фацата е да се гласува или за ГЕРБ-те да ни тарашат после,или БСП.

 

Това са 2те водещи партии за момента.

 

2е ваниант: Гласуваме за АТАКА- защо?

Ако се гледа по последните избори за Евро парламент, Атака бяха съвсем малко зад ДПС.Ако Атака скочат нагоре пред ДПС,дори и да няма мнозинство (което ще стане) БСП,Герб.. ще трябва да предложат на Атака (може би), едва ли ще предложат на ДПС.

(въпреки,че бат Бойко каза,че ДПС в много райони не издигнали кандидатури...а щели да подкрепят БСПто)

 

Абе хамава работа-всеки гледа да се океша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредна гавра на ДПС. Деца с фесове пеят на турски в Българско читалище.

Мисля, че няма нужда от коментар! http://zabylgarite.blog.bg/politika/200 ... ars.355775

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така ни владее Доган, използвайки доказаната имперска хитрост - "Разделяй и владей"!

Ние, българите се караме и един друг се наричаме маскари. Мислим, че като не ходим да гласуваме наказваме някого.

Никого не наказваме! 500 хил. гласа ще се пуснат за ДПС под строй и пак ще ни управляват. Събудете се, българи!!!

В Европа няма етнически партии. Помислете в/у този факт. Не Франция, не Англия, ние граничим с Анадола. Тази територия искат пак да си върнат.

:smt017

 

 

Даже си искат и езика, новини на турски по Националната телевизия , бла бла... smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледахте ли записа на Доган , просто нямам думи, не ми се коментира, просто искам да се махне тоя боклук!

според мен това изказване ще доведе до положителен ефект, предизвикан от мислещите хора в милата ни татковина! истината боли, но има отрезвяващ ефект. да живее България!

 

п.п. шкодата ти е страхотна - мина ме като малка гара миналата седмица ](*,) браво за ентусиазма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се гласува за партия която има шанс да влезе, лично мойто мнение е когато нямаш на кого да симпатизираш да подкрепиш партия която е на границата на влизането, така твоят глас може да помогне на въпросната партия. А относно фесовете езика и т.н. мисля че форумът не е расистки, тук става дума за един политически субект а не за полвин милион българи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новините на турски по Националната телевизия като ги видя и smile122 Не мога да разбера турският език да не е станал официален,че има такива новини?!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За новините на турски можем да благодарим от все сърце на гусин Костов и неговото правителство. Също така и за Конвенцията за националните малцинства (които не съществуват в България). Всъщност, колкото и да се пени, той беше човекът, вкарал Догана в голямата игра. Днес рита, ама е забравил времената, когато му е правил "ихтибар" - речено на "майчин" език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам. Пет страници за Дог&CO. Къде къде по-смислени теми са "замирали" още на втора-трета.

Помайтапил се човекът и толко хвърлена енергия....

поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не се майтапи манафчето! Той разпределя в момента и е удобен на всички дебели гъзове.

 

П.П. Тази тема е далеч по-важна от скърцащите стъкла на Димон, например ( smile159 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО!!!!

 

Комисията за разкриване на документите и за обявяване на принадлежност на български граждани към "Държавна сигурност" (ДС) и разузнавателните служби на Българската народна армия (БНА) обяви имената на 139 кандидати за народни представители, работили за службите.

 

Проверени са били 3234 души от кандидатдепутатските листи, а 1163-ма не подлежат на проверка.

 

Сред партиите, издигнали кандидати, чиито имена са посочени в списъка, са "Атака", "Българска лява коалиция", ГЕРБ, ДПС, "Коалиция за България", "Лидер", НДСВ, "Ред, законност и справедливост", "Социалдемократи", Съюз на патриотичните сили "Защита" и др.

 

Както и при предишни подобни проверки, най-много бивши агенти и щатни служители има в листите с кандидати на Движението за права и свободи и Българската социалистическа партия. (Виж пълния списък)

 

Партията на Ахмед Доган е издигнала 25 души, сред които е и той самият, "Коалиция за България" - 14, "Ред, законност и справедливост", - 9 души, "Лидер" - 6, ГЕРБ и НДСВ - по 5, "Атака" - 4.

още по темата

Комисията по досиетата е проверила над 45 хил. души, 930 са били агенти на бившата ДС

0 коментара към статията 0 | Статията е разгледана 1778 пъти1778

428 агенти на ДС искат да стават кметове

 

 

Няма бивши агенти и служители на службите в листите с кандидати за народни представители на "Синята коалиция" и "Зелените".

 

Повечето имена са обявявани по-рано при други проверки. Има и нови.

 

В листите на „Коалиция за България" такъв е мажоритарният кандидат в 24 МИР -- София Таско Ерменков, председател на Агенцията по енергийна ефективност.

 

Необявявани досега са още четирима от кандидатите на левицата.

 

Като нещатен служител на ОУ МВР-Сливен-ДС комисията е осветила депутата от ДПС Янко Янков. Името му не е излязло при предишна проверка на народните представители, тъй като МВР не е представило на комисията документи.

Всички други агенти в листите на ДПС са оБявявани по-рано при други подобни проверки: Айдън Алиев Исмаилов, Ахмед Ахмедов Башев, Ахмед Демир Доган, Баки Хасанов Хюсеинов, Лютви Ахмед Местан, Рамадан Байрам Аталай и др.

 

ГЕРБ издига петима агенти на бившата Държавна сигурност за кандидат депутати.

 

Божидар Димитров, който води листата на партията в Бургас, е бил секретен сътрудник и агент към Първо и Второ главно управления на ДС, вербуван през 1973 г. Според документите Божидар Димитров продължава да работи за службите и след 10 ноември 1989 г.

 

Любомир Христов, издигнат от ГЕРБ в Шумен, е бил резидент към Трето управление на ДС с псевдоним Хари. Румен Иванов от листата на ГЕРБ в Добрич, Стефан Дедев в Пловдиви Павел Димитров, издигнат във Варна, са били щатни служители на МВР.

 

ГЕРБ незабавно излезе с декларация, в която се твърди, че кандидатите за народни представители от партията, чиито имена фигурират в днешното решение на Комисията за досиетата, не са вербувани като агенти, а са били щатни служители - част от структурите в рамките на изпълнение на служебните им задължения като служители в МВР или други институции.

 

От партията декларират, че са правили предварителна проверка на всички номинирани кандидати за принадлежност към ДС. Тези, за които се установила такава принадлежност, не били допуснати за регистрирация като кандидати за народни представители от ГЕРБ.

 

В листите на РЗС Калин Димов и Стефан Гецов са били щатни служители в МВР, Христо Петров - щатен служител на ДС, Кирил Кирилов, Красимир Каракачанов, Бойко Ватев (двамата от ВМРО) са били агенти на ДС.

 

В листите на РЗС са и бившите агенти Димитър Анков - кандидат за депутат в 25 МИР София, Димитър Димитров - предложен в Стара Загора и Евгени Ганчев - във Варна.

 

Кандидатът за депутат на "Лидер" в Кърджали Виктор Демизов е бил агент във Второ главно управление. Владимир Иванов, който е бил агент към МВР - Русе, е издигнат от "Лидер" в Русе. Евгени Евгениев, който е бил щатен служител на МВР Перник, сега е кандидатдепутат в същия град.

 

В списъка са Кирил Пенчев, издигнат във Варна, и Огнемир Пенчев, който е бил осведомител към МВР-Сливен, и се кандидатира в София област. В същия район кандидатдепутат е Стоян Стоянов, агент към МВР София.

 

Сред включените в листите на НДСВ за ДС са работили Ганчо Ганчев, агент на III управление на ДС, издигнат в Стара Загора, Кирил Арсов, кандидат в 25 МИР в София, Петър Църов, съдържател на явочна квартира, издигнат в Ловеч, Петър Гурцов, агент към МВР-Сливен, издигнат в същия град и Стоян Стоянов, - в Шумен.

 

"Атака" е издигнала за кандидатдепутати Георги Алексиев в Добрич, Даньо Гичев в Разград, Петър Гуцалски в София-област и Станислав Станилов в Пазарджик.

Източник: VESTI.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, кво толкова ви бърка ДС от едно време? Изпълнявали са заповеди и са работили за България и тогавашните и интереси повечето. Вярно е, че е имало дребнави педали-доносници, ама сега също има такива под малко по-различна форма! На всички ни е ясно, че в ДПС има най-много бивши ДС агенти. Но това доказва само здравата връзка между членовете на управляващата от '89 г. върхушка. Ясно е, че Доган си е бивш агент, ама и Бин Ладен е, буквално, отгледан от ЦРУ. Ква е тая психоза, като наближат избори и веднага почваме да ръчкаме темата с ДС? Стига вече! Писна ми! Точно заради такива дребнави простотии, с които се занимаваме по време на избори Доги продължава да внася гласове и да манипулира всички (БСП заедно с него). Заебете тва ДС и се замислете сериозно за бъдещето на тая държава, стига сте живели 40 -50 години назад!

 

ГЛАСУВАЙТЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички вие, които сте влизали в БГ от външна за ЕС граница, сте попадали на безумието наречено "флашки".

Е, от 1 юли няма да го има. Нали се досещате защо? За да влизат по-лесно "българските" гласоподаватели от южната ни съседка. Предполагам тези двама, които са гласували "за" в анкетата, са оценили именно тази нова придобивка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ГЛАСУВАЙТЕ!!!

:smt017...бих добавил само: ПО СЪВЕСТ !

И...Купуването и продаването на гласове е престъпление,да го знаете smile091 smile091 smile091

Дее@а и артистите дее@а. smile150 smile150 smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички вие, които сте влизали в БГ от външна за ЕС граница, сте попадали на безумието наречено "флашки".

Е, от 1 юли няма да го има. Нали се досещате защо? За да влизат по-лесно "българските" гласоподаватели от южната ни съседка. Предполагам тези двама, които са гласували "за" в анкетата, са оценили именно тази нова придобивка....

Аре стига бе! Ма верно ли? Аз си мислех, че Сърбия ни е западна съседка. Ах тия хитреци. Чули са, че се готви блокиране на Капитан Андреево, то там два тира като застанат един до друг и дотам и обикалят чак през Сърбия да влизат smile150

И като четеш по диагоналната система, не става въпрос за Капитан Андреево, а за Калотина, не е южна, а западна и не са я отменили за всички, а само за БГ (да се чете бай Ганьовци- бел. на пишещия smile048 ) и граждани на ЕС. Също и спирането пред пункта за винетки. На последните две групи е разрешено да си ги закупят извън пункта. И това е направено за да се облекчи трафика на пункта. Абе от Калотина до Сф са едни 50-70 км. Не можеха ли направо до СФ без винетки? Още има да учат тия бюрократи.

http://dnes.dir.bg/2009/06/30/news4690094.html

 

А ако говорим за Капитан Андреево (щото и аз на 7-ми юни, за вота влязох оттам), за едни скормнички 235к лева (поне така се говори в Свиленград) издигнаха два пилона за знамето на България и ЕС и братята турци след това издигнаха на възвишение вляво зад тях още по-висок пилон и сега като застанеш пред пилоните, познай кое знаме се вее най-високо. И в същия ред на мисли, за 1 (една) година, Турция си модернизира пункта, до такава степен, че и на влизане там и на излизане, се чудих аз в ЕС или влизам/излизам.

 

Ех родина, казало червейчето и се свило обратно в л*****о.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.