Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неудобна тема да се трие


Одобрявате ли казаното от Доган?  

79 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Като ми редактирате всичко явно е по добре да не пускам теми.....

По добре да пусна тема в проекти как да си оправя опела.... господа извинете ме ....пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 119
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • biser.or

    12

  • ammcfc

    12

  • DEYAN IYI

    11

  • dude_BG

    7

Най-много писали в темата

И аз се чудя как е жива още тази тема. В този форума като се заеме българска или гражданска позиция, темата се изтрива с претекст, че това е политика. Но затова сме и ще сме на последно място в Европа. Защото овцедушието е повсеместно. Не случайно ни наричат гяури и рая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя как е жива още тази тема. В този форума като се заеме българска или гражданска позиция, темата се изтрива с претекст, че това е политика. Но затова сме и ще сме на последно място в Европа. Защото овцедушието е повсеместно. Не случайно ни наричат гяури и рая.
smile162
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е убаво де - ко каза чиляка? А за разговорите по политичеси теми - не сте прави! Каквото и да се напише тук - няма никакво значение! Тук, само и единственно си чешем езиците и НИЩО, ама НИЩО повече :) Промяна няма как да има от тук! За пример, помислете на колко митинга отидохте заради писаното тук? Мисля, че имаше разни каузи, граждански позиций да защитим, пътищата да ни оправят, ала-бала... Започне ли се с политика и тук - лично за мен - това ще са излишни дрязги! Аз нямам против, защото не си хабя нервите за тези неща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да се ходи на митинги, а да се гласува. Да се възмущаваш от корупция, престъпност и цинизъм не е политика.

Но всеки има правото да няма гражданска позиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=154962&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E3%EB%E0%F1%F3%E2%E0%ED%E5&start=0

В другите автофоруми подобни теми не са табу. Напротив, има активност и желание за гражданска позиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя как е жива още тази тема. В този форума като се заеме българска или гражданска позиция, темата се изтрива с претекст, че това е политика.

 

Причината е че това е АВТОМОБИЛЕН форум, а не политически.

 

А тази тема засега ще остане. Идват избори и е нормално всеки да се вълнува и да иска да сподели/обмени мнение. Естествено стриктно ще се следи за спазване на добрия тон и език. Както и ще се следи да няма други политически теми. А с приключването на изборите темата ще замине в Надин ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави я, Пепи, тамън я разчистих от заяжданиците, напълних с инфо и пооправих, пък и нека дразни хардлайнерите тука, дето все на модове се правят и дават оценки и квалификации. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ, целта е да се вижда че поне се пише.За делата е ясно...казал си го, и е така. Съгласен съм с теб също и за "чешането на езиците", но това изказване на Доган трябва да си получи заслужените коментари.Не си мислете че няма хора които да не се ровят по форумите,дори и авто форумите и да правят съответните доклади..Проблемът с Доган е от национално значение и трябва да се борим със всички сили срещу този престъпник . Е това смятам че е идеята на тази тема, и по никакъв начин не я политизирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си замълча, за да запазя темата. Все пак е хубаво, повече хора да я видят и да си помислят. Въпреки че политика няма, защото няма агитация за нито една политическа партия. Но да спра до тук, защото PRR обича да се прави на мъж, особено ако прочете мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОЯ ДА ГО smile197 ПУБЛИЧНО ЩЕ Е МАЛКО!!! smile197 !!! ОКРАДОХА НИ ДЪРЖАВАТА ГАДНИТЕ ДЕПЕСАРИ!!! Депесе е раково образувание в цялата ни държава. Към това раково образувание трябва да се подходи много радикално. Изрязване и ампутация. Депесарите трябва да бъдат премахнати от всички държавни, областни и общински учреждения и фирми. Също така трябва да се премахне една от хранилките на депесе това са фирмите - прекупвачи на всякаква селскостопанска продукция. Вярвам че сте наясно с този проблем. Селските стопани изнемогват, защото продукцията им се изкупува на безценица, а в градовете се продава на баснословни цени. С тази разлика в цените се храни основно и само депесе.

Призовавам всеки, който има желание да работи усърдно и да привлече съмишленици за премахването на злокачествения тумор депесе от нашата държава.

 

Хора ГЛАСУВАЙТЕ!!! Ако не гласувате Вашите гласове се разпределят пропорционално между партиите.

 

П.С.- Ице ако е прекалено го изтрий, но ТОВА Е МОЕТО МНЕНИЕ ЗА ЦЯЛАТА ДЕПЕСАРСКА ПАПЛАЧ!!! И да се уточним - никога нищо не съм имал и нямам против етнически турци, помаци и роми. Депесе не е тяхната партия, а ги лъже най-гнусно и долно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Но да спра до тук, защото PRR обича да се прави на мъж, особено ако прочете мое мнение.

 

PRR си е вършил работата, а имено да следи да се спазват правилата на форума. И като е спорил с теб го е правил като нормален участник във форума! А това, че ти си го възприел по друг начин си е твой проблем. Аз томахавката отдавна съм я заровил, ти си тоя дето я размахва smile049 А по-нататъшните личностни коментари ще се smile121

 

C2H5OH,

да кажем, че лазиш по ръба smile092

 

PS: ammcfc, снимките от подписа ти са изкъртващи! Евала smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе и аз съм я заровил :) Ама това изказване на оня престъпник много ме изнерви и май незаслужено на теб си го изкарвам. Но все пак не трий темата. Чисти крайните мнения, но нека пробужда заспалите.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хора гласувайте , защото както е тръгнало тиа от ДПС ще ни управляват . АТАКА smile096 за циганите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Проблемът с Доган е от национално значение и трябва да се борим със всички сили срещу този престъпник . Е това смятам че е идеята на тази тема, и по никакъв начин не я политизирам.

smile162

Гласуване му е майката - иначе лошо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не се въведе задължителното гласуване, в България (на турски "Булгаристан", на цигански "Дасиканипи" -"страна на роби"), кебапчетата, маанетата и платената сметка за ток и вода ще бъдат най-силната част от предизборните кампании!!!

 

Когато едно общество е безотговорно, каквото е нашето, не може да очаква отговорно отношение от страна на тези, които е избрало/са му избрали да го управлява. Ама нямало за кого да се гласува. Ами като няма, зачертай бюлетината от горе до долу или нарисувай един грамаден ... таквоз, па си излез от тъмната стаичка.

 

Това пък не помага, когато 45 000 ще гласуват зад граница за една подмолна организация, работеща за чужди интереси, а в същото време вероятно около 2 000 000 българи емигранти и най-вече гурбетчии (в организация като ЕС не можем да говорим вече за емиграция), които рано или късно ще си дойдат "вкъщи", не гласуват. Вярно е, че хич не им е на акъла и че са "избягали" именно заради тия гадове, които се натискат отново да им разпределят баницата во главе с безсрамниците като Костов и компания, Царо и компания, СерГейчо и компания, които всички знаем какво са направили за 20 годин, но и никой не се ангажира на управленско ниво поне да организира избирателни секции. В ЕС, където почти навсякъде има българи, спокойно могат да се отворят секции в областните градове, без да се изисква предварително прошение от типа "ама молим ви са, ний искъми да гласуами". Това е чиста форма на унижение.

 

Избирателната практика не е в полза на обществото, а на тези, които управляват от името на една шепица хора.

 

Засега негласуването и гласуването с невалиден вот не са ефективна гражданска позиция и единственото, което ни остава, е да гласуваме масово. Това за кого точно да се гласува е по симпатии или рационално на принципа "по-малкото зло". Но във всички случаи трябва да гласуват много хора и най-вече младите, за да не продължаваме да гледаме 20-годишния филм "Мижи да те лажем!"

 

Абеее, кучетата лаят, керванът си върви... А кои са кучетата, какъв е керванът, накъде пътува и кой го води... този пъзел трябва повечко хора да го редят, за да излезе.

 

 

ПП- относно анкетата. Не съм гласувал, защото не е точна. Всъщност одобрявам казаното от Догана, защото е самата истина. Но него самия и всичко свързано с него не одобрявам - каква мека дума, и най-вече безкрайната му наглост и гнусно безочие!

 

ПП2- много се радвам на Галевите, Баретата, куцото, кьоравато и сакатото, които искат затвърдят образа на българският политик. Някои твърдят, че в политиката трябва да влизат богати хора, за да не са бедняци, които гледат да се нагушат. Тия нашите герои пък са на същия принцип, но в смисъл, че в политиката трябва да влизат доказали се престъпници, за да не се покварват тепърва! Хвала на такива граждани!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS: ammcfc, снимките от подписа ти са изкъртващи! Евала smile126

 

 

о да

 

а по темата-ще гласувам за Бат Бойко аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не се въведе задължителното гласуване, в България......

Бате нали се сещаш че това е пак някаква форма на нарушаване на лични права от която ще произлезат много проблими завбъдеще .

Ако всичко си беше на мястото нямаше да има незакона етничестка партия нямаше да има Догани могани ..... всички са в кюпа и се лаят само пред камерите ,после пият някаде по кафе да обсъдят откаде и кво да се измъкне :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5юли всички пред урните smile117 ,иначе тоя ще продължи да се ебава с нас и България! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което каза Доган, не е толкова страшно, защото всички го знаем. Страшното е псевдодържавници като президента (нарочно е с малка буква) си мълачт и несмеят да изразят мнение.

 

Гласувайте на 05.07 това е единствения начин да постигнем нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В масовото гласуване е истината. :!:

Само тогава ще намалее влиянието на политическите играчи, на купувачи и продавачи на гласове!

Ама тогава вече ще трябва да се сърдим само на себе си, а не да се оплакваме и да оплюваме другите.

А това май е по -трудно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.