Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Превръща ли се Шкода в премиум марка?


Може ли Шкода да бъде премиум марка?  

46 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Да, прав е rsk - най-новите модели Шкода не толкова погрозняват, те просто се обезличават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,мисля че всяко ново нещо е по-добро от старото(поне се надявам да е така),

иначе би било излишно да се появява новото.

Все пак всеки има право на мнение(даже било то и различно от другите :D )

А до това премиум марка ли ще става Шкода,мисля че никога няма да се случи , което може би е добре за потенциалните клиенти и фенове на марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, колеги спрете се бре smile150 Да не заприличате на колегите от Ситроен клуб България. Да се налага както там да се регистрира представителя на АМК (в нашия/вашия случай - ЕТ) и да ви пита "вие клуб на Шкода ли сте или анти-клуб на Шкода?"

 

Готини са колите. Всеки си хвали неговото ;) Ще ме извинявате, но интериора на Фабия на мен ми се стори много по-приятен от на конкурентните марки - прекарах един ден на изложението. Много са си удобни и седалките и интериора и уредите и всичко. Сюпърб-а е невероятен. По вътрешно удобство и дизайн само С5 може да му се съпостави и това не са само мои думи. Йетито е малко странно, но и то си е готино.

 

В анкетата съм гласувал с отрицателно мнение - всяка жаба да си знае гьола ;)

 

 

Весели и безкрайни километри със зелените стрели smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав е rsk - най-новите модели Шкода не толкова погрозняват, те просто се обезличават!

Мите в тези случаи (г-н Мод) бих те посъветвал да слагаш едни скобки и в тях да пишеш "Мое мнение" smile027 Аз пък мисля точно обратното (мое мнение). На мен ми харесва и това 013_photo.jpg и това 014_photo.jpg и това 29.jpg и това 012916587-thumb.jpg

Не виждам нищо обезличено тук 17_Superb.jpg тук 03.jpg тук 01photo.jpg тук 03photo.jpg тук 05photo.jpg а дори и тук Yeti_1_780x586.jpg

Още веднъж (МОЕ МНЕНИЕ) колите на марката може да са всичко, но не и обезличени. Дизайна не е премиум като на Бентли или Ауди, не е тежък, като на американска кола, не е шокиращ, като Алфа Ромео, не е странен, като Сеат, не е с някакви недо... дизайнерски решения, като Пежо 407 или 307/308 или малоумен, като Ssang Yong. Дизайна е по-скоро семпъл, лек и приятен. Това не е дизайн, който като видиш да кажеш "ЕЕЕЕГАААААААААСИ", а по-скоро ще кажеш "Хмм, не е зле." Още веднъж - мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C2H5OH :smt017 =D> и не мен мн ми харесват новите Шкоди :D От всички Октита според мен О1 е най-красива,но и О2 и фейслифтовата също са мн яки!За разлика от някои пежа дето дизайна им тип колата фар smile091 новата лагуна :smt018 или fiat multipla - нЕма по грозно нещо от това и то даже не е от чак толкова новите модели до колкото знам :) Аз лично като видя Октавия или Супърб ,който и да е техен модел, изпитвам само респект smile126 от външния вид и се гордея,че марката на която симпатизирам прави такива яки коли \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превръща ли се Шкода в премиум марка?

кво ви пука

като ви кефи си купувате и карате

дреми ми на кура в каква марка ще се превърне или не Шкода.

Факт е че е марка с традиции и характерезираща се ВИНАГИ ПРЕЗ ГОДИНИТЕ С ДОБРО КАЧЕСТВО

аз като седнах в Октавията в шоурума се почуствах супер комфортно и приятно-нищо дървено което да ме подразни не открих-това ми стига НЕ СЪМ КОМПЛЕКСАР

Мишо :smt017 за последния пост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.