Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1.6 75 к.с.


icho

Recommended Posts

Здравейте,

Предстои ми покупката на употребяван автомобил, като идеята да е октавия (за съжаление нова не ми е според възможностите) много ми харесва, и се бях насочил към покупката на такъв от Еуратек (реших, че е добра идея да е от тях, може и да не съм прав), но се оказа че единственото което имат, освен няколко таксита е една Октавия 1.6, 75к.с. - 1999г.

Ще бъда благодарен ако споделите мнения/впечатления от този двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако не е тайна каква е цената на автомобила? Аз съм с 1.8 20v 125сс. бензин/газ и много ме кефи ,верно 97г. е ама както е казано за всеки влак си има пътници.Твоя мотор е значително по слаб и незнам какво да ти кажа.Питаи колегата МИТАКА неговата маи беше 1.6 75коня темата е : От къде може да се намери климатик за О1? Какви цени? Успех. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа, че не съм сътезател. Даже не съм и шофирал няколкото години в които нямах особена нужда от кола, но се появи още 1 член на семейството, и колата отново стана необходимост.

А цената е 6 800 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя вярно, че е слаб, но и не толкова. Моята макар, че наближава 12 години е на 90 000 км. и двигателя е в добро състояние, може би затова са ми такива впечатленията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да си го позволиш, това:

Шкода Октавия Амбиенте Тур 1.6 MPI/102 к.с.

 

цвят: керемидено червен металик

оборудване: климатик, ABS+ MSR +ASR, Airbag за водача, предни и задни ел.стъкла, ел. огледала с подгряване, централно заключване, алармена система, бордкомпютър;

първоначална регистрация: 04.06.2004 г.

пробег: 90 200 км.

цена в лева: 11 800 лв.

 

също не е зле като оферта, стига разбира се да не обръщаш внимание на почти двойната, в случая, цена. Инфото е от сайта на ЕТ.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако не е тайна каква е цената на автомобила? Аз съм с 1.8 20v 125сс. бензин/газ и много ме кефи ,верно 97г. е ама както е казано за всеки влак си има пътници.Твоя мотор е значително по слаб и незнам какво да ти кажа.Питаи колегата МИТАКА неговата маи беше 1.6 75коня темата е : От къде може да се намери климатик за О1? Какви цени? Успех. :)

 

Колега,мойта е 1.6 101сс,както и да е,стават грешки.

Та мнението ми за този мотор е че е ужасно спънат и просто не си заслужава.Като се качиш на колата няма да изпитваш удоволствие,а просто като застигнеш някой тир с шофьора ще играете белот до като го изпреварваш. Тези варианти ако не се лъжа са в изпълнение LX което е възможно най постното. Моето мнение е да потърсиш от някъде другаде примерно от мобилето не от ЕТ. Поздрави :) и успех с намирането на возило. Ще чакам развитие по темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега аз също имам 1.6 75 коня, че и класик, 02г. Мнението ми за двитателя е, че е слаб, ако можеш си намери нещо с по-голям мотор и не става въпрос за спортно каране, а за случай в които са небходими коне, а тя ги няма. Иначе моята е на 110 хиляди и сам нямал проблеми! И другото важно нещо е, че в градски условия си харчи доста 12-13. или дизел , ако е читав или 1.8 бензин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.