Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

да видим как ремонтират


Recommended Posts

здравеите колеги, преди 9 дена оставих колата си в ЕТ за тенекеджииски ремонт4ета, щото някои смотаняк ме беше одрал, и се обадих на каското и след това ми се обадаиха от ЕТ. Закарах аз колата и се сетих да направя снимки на щетите, а след като ми върнат колата да видя да направя пак снимки от ремонтираните части и да видим вършат ли си работата. Когато оставих колата ги питах дали те ще я отремонтират, но ми казаха че в някакав сервиз наблизо се извършват тези работи. Казаха ми от ЕТ че до понеделник ще е готова, днес е сряда и следобед ми казаха че ще си я взема. Ако някои знае кои сервиз използват от ЕТ за тенекеджииските работи моля да го каже. =) Вечерта ще кача и снимките на отремонтираните части, надявам се =)

post-3780-138453097811_thumb.jpg

post-3780-138453097827_thumb.jpg

post-3780-138453097845_thumb.jpg

post-3780-138453097858_thumb.jpg

post-3780-13845309787_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

одрасканото на предния калник представа си нямам как е станало, тъи като не е в наи външната част на калника и не зн дал ие възмойно да е от др кола...задния калник е одран от смотаняка за които писах по горе, а десния праг под вратите, съм аз виновен, на една абитуриентска, абитуриентите се събираха на морска гара а там сега има едни бариери едни работи и един както се бе6е провесил от джама шофиора му не гледаше мн мн каде кара и малко ми сече пътя и аз обрах една саксия и така... точно то е мн гадно, щото е одрано минимални калника и минимално вратите над него, и не зн маисторите в сервиза дали саме псували....и така да е...ко да напрая...нали за това съм си платил каското =)

post-3780-138453097889_thumb.jpg

post-3780-138453097898_thumb.jpg

post-3780-138453097909_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сервиза е "доктор колор" доволен сам от ремонта ще кача снимки по кусно вечертА, и да се похваля...поленов филтър и смяната му 60 лв...не зн защо така се получи =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ме сметнеш за зле, но аз щета не виждам, виждам някакви чертици който падат с полир паста за 8лв от шел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ме сметнеш за зле, но аз щета не виждам, виждам някакви чертици който падат с полир паста за 8лв от шел

Вземи очилата от тая мацка от аватара ти и погледни пак ! Тази кола е създадена да "грее", а не да бъде поредния ръждив труп на пътя! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ме сметнеш за зле, но аз щета не виждам, виждам някакви чертици който падат с полир паста за 8лв от шел

на задния калник може би да..но другите си бяха кофти, прага и вратите си бяха даже кофти поиздълбани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Skoda105RS Това пешо е фабия тя е подцинкована, не е като наще. Една фабия няма какво да грее, важно е за мен дали има стикер на клуба. Може да грее МБ или 120ка преди 1984 или Волга Газ 21 или Мерцедес W115, може да грее класиката.

 

на снимките не си личи толкова може би, извинявам се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.