Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прехвърляне на лизингов автомобил от Еуратек


Recommended Posts

Здравйте. Искам да ви занимая със следния казус. В момента баща ми изплаща лизнгова шкода фабия седан. 4-годишният лизинг приключва през декември тази година. И баща ми и аз сме със плевенски лични документи. Той има желание след приключването на лизнга да ми прехвърли автомобила на мое име, а също така искаме софийският регистрационен номер даден на автомобила в Еуратек да си остане същият. Въпроса ми е при какви условия и предпоставки това може да стане? Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще се прехвърля на човек с плевенска адресна регистрация - няма как да стане smile049 Ще ви дадат нови номера от КАТ Плевен. Ама кво те бърка? Номерът не кара колата! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш два варианта,да запазиш регистрацията.

1.Смяна на постоянния адрес и личната карта.

2.Прехвърляне на колата на лице с регистрация в София и издаване на пълномощно ,с което спокойно да си караш колата.

 

 

 

3.Караш си колата с плевенски номер и отнасяш псувни от рода "Селянин научи се да караш,немате ли светофари у Плевен" smile091

Третия вариант не е толкова страшен аз съм карал грозна кола с провинциална регистрация две години в София и

не е чак толкова зле,ще имаш и каско ,така,че не се плаши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Biso мисля да се насоча към първия като най-рационален, имах го впредвид и преди да пусна темата все пак:) А че колата не кара номера, тва ясно но при положение че тук си жиея и работя и сегашния номер ми харесва заради многото еднакви цифри нямам причина да го сменям с EH :) Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.