Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малка количка/мотор в София!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Това нещо ме изпревари тази сутрин. Мина ми от дясно като го видях едвам когато застана пред колата :oops: (представям си нещо по-високо от 120ка).

Впечатление ми направи че това "нещо" е минало технотест и си имаше номера/регистрация. Как стават тези фокуси?

sany0078.th.jpg

 

Иначе количката е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатление ми направи че това "нещо" е минало технотест и си имаше номера/регистрация.

на мен пък ми направи впечатление, че и ти си имаш номера... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно време нали имаше такива на 3 колелета инвалидни моторетки,това дали не е нещо подобно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май са стопове от полско фиатче.....

 

Митак,митак-вече и такива возила тръгнаха да те изпреварват smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май са стопове от полско фиатче.....

 

Митак,митак-вече и такива возила тръгнаха да те изпреварват smile049

Ааааааааа това беше гадно smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май са стопове от полско фиатче.....

 

Митак,митак-вече и такива возила тръгнаха да те изпреварват smile049

 

Да бе! И то от дясно, като някаква тичаща въшка :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мототриколка е и за по-добра видимост нощем са я оборудвали с повече светлини отзад. По всяка вероятност е претърпяла някаква фаза на рециклиране. Някога имаше такива "Симсон" 50 см3 с принудително охлаждане предназначени за инвалиди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази количка е Peеl P50 - има специална серия в предаването Topgear за нея като най-малка кола в света.

Ама не ми приличан а Peel P50. Загледай предаването и го виж т'ва. Различават се тотално. Най-вече, че на това двете гуми са отзад а на Peel са отпред (ако не е някой Peel P50 Facelift smile001 ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мише, набито око имаш.

Тъкмо снощи щях да го пиша това, ама се отказах! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мише, набито око имаш.

Тъкмо снощи щях да го пиша това, ама се отказах! smile021

Това е, защото всички сте много добри учители. Да ви призная много неща научих, за което smile126 Чак вече компетентно съм почнал да се изказвам smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Това от снимката на Митака не е Peel, a ще да е нещо талянско, щом има стопове от Фиат 126 - може би Пиаджо, нали тая марка се внася у нас. А клипчето на тЪп гиър ми навя сантиментални спомени - когато кара количката из офиса си спомних навремето аз как циркулирах из апартамента с тенекиения Москвич на педално задвижване :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това от снимката на Митака не е Peel, a ще да е нещо талянско, щом има стопове от Фиат 126 - може би Пиаджо, нали тая марка се внася у нас. А клипчето на тЪп гиър ми навя сантиментални спомени - когато кара количката из офиса си спомних навремето аз как циркулирах из апартамента с тенекиения Москвич на педално задвижване :lol:

 

smile091 smile091 smile091

 

И аз имах такъв, какви хъбави черни дири оставяше по балатумите като завива smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.