Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пак вода в буксата на компа


micyri

Recommended Posts

След снощния дъжд,днес отварям колата и.....................оставам като гръмнат.Музиката работи,а панела на CD прибран в жапката.Сядам аз и почвам да мисля.Първо си викам сигурно и акумолатора е паднал,после пак се сещам как ще работи радиото без панела? smile166

Завъртам ключа и запалвам без проблем,успокоих се.Отивам до газостанцията и слагам малко газ,врътвам ключа пак да паля и...........греда.Нито на газ,нито на бензин.Поизчаках малко,пак размисли .......и взе че запали.Тръгнах,първа,втора понастъпих я малко и на един светофар изключвам от скорост и гледам оборотите не падат.Звънкам по телефона на bega4kata(щото е наи-добрия) и отивам при него.

Както и с проблема на събор,първо поглеждаме свещи,бубини,компютъра.Сваляме буксата на компа и водата се изтече.Установих ме че на дясната букса липсва селиконовото уплатнение.Следваше почистване и намиране от морга нова букса.Изчистих ме натрупаните грешки,който не бяха малко,и сега съм :):):):)

Отново голямо благодаря на bega4kata и бат Васко.

п.п Предложих на bega4kata довечера да ударим по бира,ама таз турбина където я прави му е завартяла много главата .......само с нея се занимава. манияк еи. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста главоболия ти създаде тая кола

евала ти правя,че веднъж не каза,че ти е писнало или да я напсуваш

ще се изгладят проблемите и ще се наслаждаваш спокойно на шоферането на Шкода

добре че си спокоен и технически грамотен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ама и 2мата сте неуморни,евала на бегачката за всичко което прави в името на колите...това момче е обсебено от тях smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.