Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Маслото.....


fabia_man9353

Recommended Posts

Здравейте колеги, вчера ми се появи "service oil" и днес отидох при една позната да си взема масло.До сега съм карал с минерално 15w40,но сега ме съблазниха със синтетиката- 5w40,надявам се да нямам проблеми.Някой ако сподели опит ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр,

соред мен над 100х синтетиката е ненужна. Ако досега не си карал с синтетика няма да ти помогне смяната а и на тези километри няма смисъл. Полусинтетика или минерално ще ти свърши перфектно работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.,

Помислете дали 5W40 може да се смени с 15W40. Вижте какво пише в каталога за конкретната машина (кола)....погледнете и в Интернет какво тези индекси значат.... :):):)

поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.