Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой каква музика слуша в колата си?


Кой каква музика слуша в колата си?  

97 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

слушам:

бъррр бръррРРР 5000обр. 7000 ъъъъъуууу 4000обр. 5000обр. 6000обр. 7000обр. smile035

п.с. В стотака е невъзможно да се слуша друга музика smile168

 

Може би не си чул на Юли музиката в шкодата, затова така говориш :lol: Колко години минаха още ми държи влага това изпълнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • dude_BG

    9

  • BlackPearl

    8

  • tihoslav

    7

Най-много писали в темата

Саше, мен ли имаш в предвид или имам адаш? Защото ако съм аз - колата е 120-ка smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушам:

бъррр бръррРРР 5000обр. 7000 ъъъъъуууу 4000обр. 5000обр. 6000обр. 7000обр. smile035

п.с. В стотака е невъзможно да се слуша друга музика smile168

Анастасе,значи и ти минаваш към рокерите с резачките-бърррррр

егати рокерския форум smile027 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушам:

бъррр бръррРРР 5000обр. 7000 ъъъъъуууу 4000обр. 5000обр. 6000обр. 7000обр. smile035

п.с. В стотака е невъзможно да се слуша друга музика smile168

Той твоя стотак е музика и за околните. И аз искам да слушам тази музика, но без твоя помощ няма да успея да я монтирам и настроя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се загледам.... В анкетата...защо е сложено-РАДИО?

 

Добре-слушаме радио в колата- но едва ли слушаме каквото ни падне. Всеки си има радио с музика което му допада-

дали Веселина,Вероника,Сигнал + :) или Витоша,Енерджи,Фреш, Радио 1 и тн?

 

Много тъпо- кои знае колко от тези 10 с радиото слушат я чалгър парти,я ретро,я тн.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушам:

бъррр бръррРРР 5000обр. 7000 ъъъъъуууу 4000обр. 5000обр. 6000обр. 7000обр. smile035

п.с. В стотака е невъзможно да се слуша друга музика smile168

Той твоя стотак е музика и за околните. И аз искам да слушам тази музика, но без твоя помощ няма да успея да я монтирам и настроя.

 

Напротив, лесно е - махаш средното гърне и го заменяш с тръба, слагаш някакво подходящо спортно бучило за крайно и после директно изхвърляш радиото :lol: Ако те задоволява саунда на пежото ми, точно по тази схема е генерацията, но на фелата съм и оставил поне резонатора - все пак е семейна кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за радио...

За бученето - аз също съм твърдо против! Най-радва да е тихичка ама да знаеш, че като настъпиш ще изреве ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегите слушащи по-"твърди" неща :mrgreen: -

Надявам се да ви хареса. Ако някой съфорумец е бил на 10 април 2009 в зала Универсиада, знае как тези момчета успяват да грабнат публиката smile126.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За всички колеги с по-мощна музика в колите и харесващи басовите парчета ето това мисля че много ще им хареса http://www.vbox7.com/play:bf9fc580

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка, недей така, че за малко да остана с трайни увеждания. Добре, че нацелих бързо муте-то. Иначе без звук става :mrgreen:

 

Гога, тия Сабатон са машини. Аз от теб ги научих, но много им се кефя. Дръпнах си... всичко \:D/ Кранкенщайн така ме запали по Бьорн Ланде, но тези са още по-яки smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, тия Сабатон са машини. Аз от теб ги научих, но много им се кефя. Дръпнах си... всичко \:D/ Кранкенщайн така ме запали по Бьорн Ланде, но тези са още по-яки smile035

 

Ами тогава, стани част от "батальона" на 17 октомври smile035. Още повече с ко-хедлайнъри като Rage се очертава да ни откъснат главите просто(за втори път тази година, но този път са ни обещали пълен сетлист 8) ) smile048.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка, недей така, че за малко да остана с трайни увеждания. Добре, че нацелих бързо муте-то. Иначе без звук става :mrgreen:

smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Гога, тия Сабатон са мноо слаби... в смисъл, че малко като църковни песни, няма жица, няма глас, няма агресия! Има и по груби момчета в тоя жанр! Аз не съм голям почитател на точно тази насока от метъла, но съм чувал доста по-добри... На теб явно си ти харесват - няма лошо. На мен са ми слабички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми...matter of taste, както се казва. smile004 За последния им албум доста светила твърдят, че е най-добрия пауър метъл излизал в последно време (на концерта им с HammerFail :mrgreen: си пролича коя е по-добрата банда, в тоя ред на мисли :lol:) , така че, имат бъдеще момчетата, при това светло smile048. Пък за агресията, много зависи кои песни си слушал. Аз основно им се радвам, защото пеят за реални събития от историята, а не се изживяват като поредните убийци на дракони/вампири/синове на Один и прочее фантасмагории smile001. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за тва да... прав си! Не ме кефят съвременните рицари и герои (бая смешни са).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и по груби момчета в тоя жанр! Аз не съм голям почитател на точно тази насока от метъла, но съм чувал доста по-добри...

 

Running Wild

Symphony X

Balance of Power

DragonForce

 

...примерно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав и от мен

Чуй на кво се натъкнах колега http://vbox7.com/play:d5198c77 smile152 smile126 smile092

Тате изтарвахме прасето бе :lol: smile048

колега,аз се шегувам във Форума...не съм чак такъв краен чалгар

сори ама не ми харесват такива простащини

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.