Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой каква музика слуша в колата си?


Кой каква музика слуша в колата си?  

97 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Не слушал кой знае как дъниш Радо Шишарката, Петра, Сашо Роман и тем подобни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • dude_BG

    9

  • BlackPearl

    8

  • tihoslav

    7

Най-много писали в темата

Очаквам тема: "Кой какви слипове носи". smile159

Розови на жълти раета с неясен произход. smile091 smile021

 

Иначе по темата - предимно jazz fm - т.е. - джаз, блус, соул такива неща, и през останалото време дискове със олд скул хип хоп... т`ва лил`бил, риана-пияна са ми много далече от разбиранията...

 

http://www.youtube.com/watch?v=x1fIL97skQ8 smile056

http://www.youtube.com/watch?v=UOArsNMV ... re=related - най добрия йооооо smile004

 

... Мен си търсил.емпетри
това от кой сайт-точка-ком-пот го смъкваш smile091 smile091 smile091 smile091 smile027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета! Как може да слушате чалга? Тва си е като мистрия за гънките на мозъка, да не говорим за другите и "предимства"!

 

Малко групи: Sevendust, Taproot, Metallica, AC/DC, Filter, Rammstein, Faith no more, Nonpoint, Finch, Breaking Benjamin, Smile empty soul, System of adown, Coheed and Cambria.... те тава е баце и още мноооооооо други

 

П.П. Аз защо можах да гласувам два пъти? Странно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета! Как може да слушате чалга?...

!

Е как няма да слушат .То чешмата да пуснеш и от нея ще излезе чалгия. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе... прав си! Ама те доброволно.... smile120 Скоро заглушавах чалгийката на едни зидари със здрав метъл от Шкодилака.... бърках бетон и мноо добре действа - повишава КПД-то smile152 smile152 smile152 smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никаква,нямам радио,а в анкетата не е посочено за това. smile056

А когато съм с жена ми ,тя си пее ,за да не и става лошо от движението и да не е скучно smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами обичам да слушам спортни гърнета smile004 ама с тоя дизел се налага да слушам Радио 1 рок smile035 ако съм на диск са Queen, AC-DC, Witesnake и от тоя род. smile167

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета! Как може да слушате чалга? Тва си е като мистрия за гънките на мозъка, да не говорим за другите и "предимства"!

 

Малко групи: Sevendust, Taproot, Metallica, AC/DC, Filter, Rammstein, Faith no more, Nonpoint, Finch, Breaking Benjamin, Smile empty soul, System of adown, Coheed and Cambria.... те тава е баце и още мноооооооо други

 

П.П. Аз защо можах да гласувам два пъти? Странно!

Защото на няколко пъти промениха анкетата. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета! Как може да слушате чалга? Тва си е като мистрия за гънките на мозъка, да не говорим за другите и "предимства"!

 

Малко групи: Sevendust, Taproot, Metallica, AC/DC, Filter, Rammstein, Faith no more, Nonpoint, Finch, Breaking Benjamin, Smile empty soul, System of adown, Coheed and Cambria.... те тава е баце и още мноооооооо други

 

П.П. Аз защо можах да гласувам два пъти? Странно!

 

аз пък не виждам какво лошо има?

Не обичам коментари от типа: Абе вие как можете да слушате това и онова.

-Ти как може да слушаш метъл?

 

Все едно: Аз като преди години съм слушал: Бони М, Роксет,Скорпиънс,Крембърис,Бон Джоуви,Модърн Тоукинг и люмите ми Дъ Корс -все едно да кажа: Които не слуша музиката коятоа з слушам е .....-много тъпо разсъждение.

 

Много пъти съм давал пример: Пуснал съм си в колата диск с Дъ Корс- влиза авет:

-Абе Искрене, пусни малко чалга за душата.

(Аз пускам чалга и диска си остава)

Влиза друг авер:

-Ей само чалга слушаш в таз кола!

АЗ: Да ти пусна друго (имам ДВД с 900 песни ретро + групите изброени по-горе)

-А , остави чалгичката -да и се покефим.

 

Всеки си има собствена преценка. Факт е, че на чалга всички (особено жените) най-много танцуват и се отпускат.

А и чалгата + диското + хауса са най-достъпната музика за купон.(повечето хора я понасят-да не кажа харесват)

Няма метъл дискотека все пак.(всичко е маркетинг)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са праят ся Ися!Не ги слушай.

И аз не мога да слушам метъл и разните му резачки,ама не ги питам как може да слушат това.Мога да слушам баладите на Металика и до тук съм с метъла

ама анкетата е да се посочи кой какво слуша ,а не да се присмиваме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се присмиваме! Не се сърдете ся! Просто на мен ми е чудно.... за мен е неприемлива и непоносима... тва е. Всеки си слуша, квото му е на сърце, само мразя някой да ми натрапва чалга и да ме кара да я слушам насила, а тва се случва все по-често в наща мила татковина. За това казвам точно за този тип чалгари - мрете чалгарииии! Пък вие, дето сте от тихия тип (ако сте де), си слушайте там, каквото ви харесва. Идеалите и принципите, които този стил музика насажда, си остават само за вас. Благодаря ви, че не ми натрапвате вкусовете си, аз също не искам да ви натрапвам моите.

 

П.П. То.... затова Бат Бойко ще стане министър председател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, приемете извиненията ми. Реших да добавя и графа Радио към анкетата, но незнайно защо тя се нулира и гласовете на всички гласували до момента се затриха.

 

Поднасям специални извинения на колкегата skodko за неволния ми гаф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, приемете извиненията ми. Реших да добавя и графа Радио към анкетата, но незнайно защо тя се нулира и гласовете на всички гласували до момента се затриха.

 

Поднасям специални извинения на колкегата skodko за неволния ми гаф.

добави и денс музика-диско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено рок(Радио 1 рок :mrgreen: или Зи Рок) или метъл - последните няколко месеца наблягам на групата от подписа ми smile035, иначе "старият" Nightwish, Tarot, Warlock, Doro, BloodBound, Maiden, Tarja и така мога да изреждам до утре smile048 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, приемете извиненията ми. Реших да добавя и графа Радио към анкетата, но незнайно защо тя се нулира и гласовете на всички гласували до момента се затриха.

 

Поднасям специални извинения на колкегата skodko за неволния ми гаф.

добави и денс музика-диско

 

Аааааа, не барам вече, че ако се затрие пак по моя вина гласа на форума, наеш ли къв ша го ям некъде. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радио Нова, Tiesto, Armin van Buuren, Oceanlab (Above & Beyond), Paul van Dyk, Kyau & Albert, Marcus Schulz, David West, David Guetta, Stoyan Stoyanov, DJ Andrez, Vangelis, Jan Michelle Jarre, Симо Лазаров (едно време), Marillion, YES, Enya, Shade, Sinead O'Connor, Genesis, Rainbow, Depeche Mode, A-HA, Communards (Bronski Beat), Alphaville, White Snake, Deep Purple, Scorpions, Def Leppard, Ronie James Dio, Iron Maiden, Judas Priest, Metallica, Pink Floyd, Queen и други чужди думи, Щурците, ФСБ, Ахат, Шабан Шаулич, Мирослав Илич, Кеба, Драгана Миркович, Весна Змиянац, Лепа Брена, Синан Сакич, Дарко Домлян, Миле Китич, Добривое Топалович, Саша Матич и све што jе српска музика за у кафану. Но никога чалга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.