Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой каква музика слуша в колата си?


Кой каква музика слуша в колата си?  

97 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Разбиваща,

Отнасяща,

Къртеща....

 

Предимно стари неща и алтърнатив рок, но в по-криви дни съм стигал и до Cradle of Filth и In Flames /обединяването на рок и алтърнатив в една категория наистина е малко неправилно, но пък на мен точно ми пасва на вкуса - важното е музиката да те зарежда с енергия/....и не само, де.....понякога пускам лежерно смуут джазче или трип-хоп.

От всичко, правено някога на Балканите /поне от това, дето съм чувал, а то не е малко/ признавам само Ахат и БТР.

....А пък като слушам някои от вас колко са толерантни към возещите се и ми става гузно smile049 Аз съм на принципа - който кара, той поръчва музиката smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • dude_BG

    9

  • BlackPearl

    8

  • tihoslav

    7

Най-много писали в темата

Най - обичам Motorhead, AC/DC, metallica, Limp Bizkit Led Zeppelin, Deep Purple, радио star fm, но понякога, него слушам главно в работата, Ако съм в кофти настроение Bolt thrower, arch enemy, In Flames, Pro pain, албума от 1996, Ако бързам Noisia - block control, Motley crew - kickstart my heart, Motorhead - Ace of spades(специално сложен на отделна флашка за безопасност на околните), Ако съм смачкан bob marley или нещо бавно дръмче като огонек и кух - спи и слушаи. или 88.4 алфа радио, там нощно време пускат разни циклежи

 

Когато возя чалгари ест пускам там сигнал + защото ми е ясно че малко хора издържат моята музика, като компромис витоша нещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууууууу, окепазихте анкетата- преди за Чалга беше 6-8 гласа,сега са 2. :)

1-я е на Бегачката -дъртия чалгар ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее какво се правят сички сигурен съм че тука няма човек който да не се е разкършвал под Фолк ритмите в някое заведение,дискотека, рожден ден, сватба и т.н. Но нали сме си така по натура никой не си признава. Аз слушам сичко но предимно Хип Хоп РнБ и Фолк... Но никога неможеш да си изкараш толкова готино колкото когато пиинеш в дискотечката и ти пуснат Фолк... Това естествено е мое лично мнение.

smile126 smile126 smile126 Фолк smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от време на време си слушам двигателя - музиката са душата!

 

И аз съм така, донякъде и по принуда - особено в пежото и 110Р-ката при високи обороти никакво аудио не може да надвика маторя :mrgreen: но си ме кефи, особено в комбинацията с по-твърда музикча smile035. Понякога пускам и музика от родината и епохата на колата - в ретро шкодата Карел Гот и чешки метъл, за пежото шансони и Жан-Мишел Жар... само блестящата идея за съветските песни - как не съм се сетил, докато карах още жигата? :lol: Затова пък съм подготвен ако някога си купя немска кола или поне VAG-Шкода, имам подбрана компилация от нациски маршове smile152

 

Еееее какво се правят сички сигурен съм че тука няма човек който да не се е разкършвал под Фолк ритмите в някое заведение,дискотека, рожден ден, сватба и т.н. Но нали сме си така по натура никой не си признава.

 

Чалгата е абсолютно забранена в моята кола, независимо кого возя. Правил съм компромис единствено в кръчма - как да се разсърдя на персонален поздрав, като "пайнърката" ми пее "на ушенце"? Все едно да ти подарят нещо нежелано за РД и да го откажеш [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Хеви метъла!!! smile035 smile035 smile035 Не застърже ли електричката някак си не ми върви :roll: Rammstein,Metallica,Iron Maiden,Judas Priest ... и естествено малко по-лекичките класики като RAINBOW(най-великите),Deep Purple,Black Sabbath,Whitesnake ,също така и БГ рок:БТР,Сигнал,Ахат,Щурците,Диана експрес ..... такива работи :D До утре мога да изброявам :mrgreen: само забравих да спомена за Axel Rudi Pell ,който за мен се нарежда на 2 място след Ричи Блекмор smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните 3 месеца докато настройвах колата слушах само ей такава музика :D накрая започна даже да ме кефи доста :o

post-85-138453098069_thumb.jpg

post-85-138453098102_thumb.jpg

post-85-138453098105_thumb.jpg

[attachment=0]front.jpg[/attachment]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колата звучи Радио Енерджи, музиката на Freestyle Project, ретро, хип-хоп и разбира се така любимата ни Чалга (за която повечто съфорумци казаха "А чалга ли?...Възмутен съм!") А съм сигурен че по разни купони се разцепват на такава музика под влиянието на различни течности хехе :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...хип-хоп и разбира се така любимата ни Чалга (за която повечто съфорумци казаха "А чалга ли?...Възмутен съм!") А съм сигурен че по разни купони се разцепват на такава музика под влиянието на различни течности хехе :smt030

 

tihoslav и аз това казвам но за сега никой не си признал още с изключение на един двама smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Metaliica, Boney Nem, Ska P НИКВА ЧАЛГА!!!!! smile184

 

Eвалата! Metallica са ясни, но с Boney NEm (веднага ме подсети да си пусна You're My Heart, You're My Soul) и най-вече Ska P ме разби! Голям фен съм и аз на Ska P. Distemper слушаш ли? ЛУДИ са руснаците!

 

@ NightSpirit - Е как да не ги слушам - няма да се излагаме я! Не знам, дали си чувал Gogol Bordello - струва си на 100%!

 

...и разбира се така любимата ни Чалга (за която повечто съфорумци казаха "А чалга ли?...Възмутен съм!") А съм сигурен че по разни купони се разцепват на такава музика под влиянието на различни течности хехе :smt030

 

Аз принципно съм супер толерантен човек /или поне така смятам де/, но чалгата просто съм я изтрил от всичките си сетива! Нека, който иска да си слуша "яките парчета", но да ме ми го натяква/натрапва, че дори и да си мисли, че трябва да си призная, че се веселя на това "нещо" smile021 Не знам защо, ти, както и други колеги мислят, че обезателно всички се разцепват на чалгата? Кой е казал, че това е музиката за купон? Дайте го насам тоя капацитет smile091 Ако наистина е така - съжалявам нивото, до което са отишли купонджийте smile012 Моля Ви, не ме принизявайте и мен в ниЗкото, а? Не си правете изводи по себе си за останалите хора ;) Лично аз - не понасям такава музика и няма как да пусна нещо толкова жалко в колата ми, независимо от ситуацията! Няма сила, която да ми наложи чалгата, дори като частица от живота ми!

В интерес на истината, невероятно добри автори пишат страхотни текстове, които обаче се обесмислят, когато всичко се окичи с аранжиманта и изпълнението, да не говорим за декорите :smt032 Един от любимите ми Бг писатели, Дамян Дамянов /Бог да го прости/, не мисля, че би писал подобни неща, но...жена му, след кончината му, заради пари или що, е разрешила да се ползват някои неща...

Ма няма лошо де - щом ви кефи - слушайте си чалга! Но не си мислете, че всички сме "от-един-дол-дренки"! Аз си знам моя "гьол"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...хип-хоп и разбира се така любимата ни Чалга (за която повечто съфорумци казаха "А чалга ли?...Възмутен съм!") А съм сигурен че по разни купони се разцепват на такава музика под влиянието на различни течности хехе :smt030

 

Тук се пита в колата какво слушам, не след 4 тата бира. Аз съм карал пиян, ма не чак толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колата звучи Радио Енерджи, музиката на Freestyle Project, ретро, хип-хоп и разбира се така любимата ни Чалга (за която повечто съфорумци казаха "А чалга ли?...Възмутен съм!") А съм сигурен че по разни купони се разцепват на такава музика под влиянието на различни течности хехе :smt030

 

твърдо [-X и остро smile045 за чалгата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади сега,какво пък толкова срамно има да слушаш някой хит на Планета Пайнер smile049

трябва да се слуша всякаква музика

както слушам и харесвам Контрол,Сигнал,Ахат,Милена и т.н.,така и Дийпзон Прожект,и Преслава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че е срамно бе! На мен ми е гадно, вий си слушайте чалгийка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади сега,какво пък толкова срамно има да слушаш някой хит на Планета Пайнер smile049

трябва да се слуша всякаква музика

както слушам и харесвам Контрол,Сигнал,Ахат,Милена и т.н.,така и Дийпзон Прожект,и Преслава

 

Сами,всеки си има мнение. Всички мн презират чалгъра-ама се кършат на ритмите.

Малко хора си признават!

Тя тази тема-отиде.....да си ....

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не понасям пошлата чалга, но имам една фина селекция "поп-фолк" парчета, за които съм сигурен, че никой няма да намери никакви забележки.

Там разбира се, няма да откриете присъщия за чалгата акомпанимент от тенджери и тигани, нито гнусни текстове.

Слава богу, слушайки поп-фолк музика човек не вижда клиповете...

--- smile076

Анелия - Една минута

Анелия - Как Предаде Любовта

Анелия - Не Знаеш

Анелия - Обичай Ме

Анелия - Погледни Ме В Очите

Анелия - Само Мене Нямаш

Анелия - Само Тишина

Анелия - Всичко Води Към Теб

Анелия и Гергана - За Теб Любов

Анна - Една Любов Си Отива

Азис - Целувай Ме

Азис - Никой Не Може

Азис - Сълзи

Вероника - Плачи Сърце

Вероника - Слушай Ме Любов

Деси Слава - Две сърца

Деси Слава - Лъжа

Деси Слава - Не Вярвям

Екстра Нина - Огън в Камината

Екстра Нина - Сълзи Нечакани

Екстра Нина - Затвори Очи

Емилия - Ангел В Нощта

Емилия - Не Виждам

Емилия - Познавам Те

Емилия - Самотна Стая

Емилия - Ти Замина

Емилия и Надал Кайзар - Безумна Любов

Глория - Исусе

Глория - Как Бързо Времето Лети

Глория - Крепост

Глория - На Неверен Да Съм Вярна

Глория - Очи Като Звезди

Калия - Под Дъжда

Камелия - Стрелките Спират

Луна - Любов От Пръв Поглед

Магда - Нямам Душа

Магда - Утре Късно е

Магда и Вероника - Не Си Сама

Малина - Само Ме Обичай

Мария - Обич На Заем

Мария - Твоя Град

Марияна Славова - Само Ти

Орхан Мурад - За Майката На Моето Дете

Преслава - Другата Жена

Преслава - Лъжа Е

Райна - Гасне Пламък

Райна - Как

Райна - Не Бях Ли

Райна - Ти Ме Лъжеш Най-Добре

Румяна - Две Очи Разплакани

Руслан - Още Миг Моя

Симпатяги - Иде Есен

Таня Боева - Лутам Се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума има хора от най-различни възрасти от 20 и няколко годишни като мен така и до 50 и кусур години. Ясно е че всичко е с времето си- по възрастните си слушат музиката на своето време, по-младите на своето и така. Както всеки стил в музиката и чалгата има и готини песни и отвратителни; На мене на ми допада да слушам един единствен стил музика защото тва е вид ограничаване от други стилове които също ми харесват. И друга голяма истина- хората слушащи всякаква музика могат да слушат и метъл, но тези слущащи метъл много рядко се случва да харесват друг тип музика освен техния си стил. Всеки да си слуша квото си иска, по-важно е как кара.

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след като се върнах от Румъния, слушам един диск с традиционни румънски песни, който си купих от там smile004

 

много е як :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- breaks & progressive (каквото се пуска по di.fm)

- trance, garage techno

 

като чувам чалга се обривам, така че гледам да не ми се случва smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chavdarlk :smt017

BlackPearl-ти си си от село-нормално е smile004

 

Бе и ти не си от града, трябва ти винетка да се прибереш във вас! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушам:

бъррр бръррРРР 5000обр. 7000 ъъъъъуууу 4000обр. 5000обр. 6000обр. 7000обр. smile035

п.с. В стотака е невъзможно да се слуша друга музика smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.