Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой каква музика слуша в колата си?


Кой каква музика слуша в колата си?  

97 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Любопитно ми е каква музика слушате в колата си.Аз лично никога не бих си пуснал чалга.Най-често си пускам хип хоп и RnB(lil wayne,lil jon,three 6 mafia,etc.), много често си пускам Рейнбоу и Дийп Пърпъл,с тях релаксирам докато карам,по-рядно слушам хаус и техно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • dude_BG

    9

  • BlackPearl

    8

  • tihoslav

    7

Най-много писали в темата

smile035 smile035 smile035 Хеви метъл до скъсванееееееееееееее! Друго за мен - няма!!! Мрете чалгари! smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LONG LIVE ROCK AND ROLL....... smile137 smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преобладаващо класически рок, най-редовно радио Стар ФМ, отвреме навреме диско от 80-те и 90-те :) Е, в пристъпи на лиготии се дочува и по малко сръбско smile021 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък слушам сръбско записал съм си 1диск към 200 песнички на Мирослав Илиич и Шабан Шаович,а като радио Веселина,FM+ и Витоша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скорпиънс, Дженезис, Пърпъл, от българските БТР, Ахат, и българска музика до 90 те.

Понеже съм малко маке....... и пирински песни. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радио "Нова" със следобедния Чилаут,който пускат,софииските задръствания са като разхода в планината :smt033 smile103 Общо взето хаус и по-рядко хип-хоп! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само рок и хеви метъл много ясно smile035

От радиата Star FM и Radio 1 ROCK, както и FM+ (най-вече сутрешния блок с кофеините). ДиКСове - разнообразни, когато съм сам си слушам от "мойте" (рок, метъл, пънк, ска), ако има други хора като любезен шофер се грижа за тяхното добро прекарване в автомОбила и се съобразявам с техните предпочитания (в разумни граници, чалгия нЕма как да се чуе докато аз държа ключа за тая кола). В резултат се чува Hip-Hop, малко Транс, както и от вечните хитове на 90-те :) По принцип най-великите музики (Металика и подобни) избягвам да ги слушам в колата. Такива неща се слушат вкъщи, когато можеш да ги възприемеш истински, а не да ти минават покрай ушите докато псуваш някой на светофара.

 

P.S.: Естествено отбелязах Rock/Alternative, но не съм съвсем съгласен с това групиране. Рок и алтернатив нямат нищо общо. Дори рок и алтернативен рок (ако под "alternative" се има предив алтернативен рок) нямат кой знае колко допирни точки. Така дефинирано като отбележа Rock/Alternativ не виждам как се разграничава Whitesnake или Aerosmith от Smashing Pumpkins или Nine Inch Nails.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от време на време си слушам двигателя - музиката са душата! Иначе - секви шантави бг-парчета в по-твърд стил + Ъпсурт, разни избрани музички на smile035 Rammstein, G'N'R, Metaliica, Boney Nem, както и по-лежерни неща от сорта на Mano Negra, INXS, Ska P, вечните ABBA, BoneyM. А съвсем за разпускане - страхотно подбрани парчета на френски и италиански + Louis Armstrong... Те тАва е!

НИКВА ЧАЛГА!!!!! smile184

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Metaliica, Boney Nem, Ska P НИКВА ЧАЛГА!!!!! smile184

 

Eвалата! Metallica са ясни, но с Boney NEm (веднага ме подсети да си пусна You're My Heart, You're My Soul) и най-вече Ska P ме разби! Голям фен съм и аз на Ska P. Distemper слушаш ли? ЛУДИ са руснаците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз пък доста обичам да си послушквам комерсилен RnB, Hip-Hop, House, Dance но естествено без ФОЛК не се качвам в колата smile049 smile152!!! По случая поздрав с Андреа & Кости - Мен си търсил.емпетри smile022

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойто ЦД,софтуеърно са му забранени дискове с Поп-фолк .:. М/у другото, като видя една хубава кола и от вътре се чува чалга :smt46

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си слушам радио Нова и Алфа, пък иначе само гангстерски хип-хоп - Gucci Mane, Shyne , B.I.G. и такива работи smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойто ЦД,софтуеърно са му забранени дискове с Поп-фолк .:. М/у другото, като видя една хубава кола и от вътре се чува чалга :smt46

мойта е такава smile091

И аз не усилвам да се чува навън.Карам си със затворени стъкла винаги почти :mrgreen: .Хитчета на Планета си слушам smile049 не мазни кючеци или Кондьо,Магапаса и Тони Сторано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.