Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция ..


Morkova

Recommended Posts

Като тръгна да паля . Понякога прави чик чик и не пали , понякога пък пали . Сменихме четките на стартера и пак ми го направи тоз номер . Сега се съмнявам в ключа дето се върти да запали да не би там да е проблема . Други предложения ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шалтера се ебава, смениго или виж плюса който идва от акумулатора да не е клеясъл. Имах същият проблем и така го реших

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега оправи си заглавието,има грешка и е доста лаконично.Сега по въпроса,както казва колегата,почваш от клемите

задължително трябва да ги почистиш.След това 1.Шалтер,/там мисля,че е проблема/2.Бендикс.Всъщност не значи ,че като си правил 3.Ел.мотора и не е от него.И 4.Износени зъби на венеца на маховика,но това е малко вероятно.

Ефекта ,който обясняваш може да е вследствие на всичките тези 4 точки ,които съм ти писал,но най-често са

шалтер и бендикс.Бендикса се сменя ,причината е износени зъби,най-често

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за заглавието , видях след като пуснах темата .

Така . Кое е това бендикс ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще прегледам всичките тези работи които казахте и ако има нещо пак ще пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бендикса е зъбно колело,което свързва маховика и стартера,а шалтера изхвърля бендикса като му се подаде ток.

Пропуснах да кажа,че трябва да се проверят и всички връзки между контактния ключ,акумулатора и стартера.

А преди години подобен проблем ми правеше контактния ключ,но това след като се изключат бендикса и шалтера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 извън темата: колега, моделът на колата ти е ФелициЯ - поне това оправи :!: smile188

 

Колега , знам и се извиних . Просто в бързината допуснах грешка . Айде ако може го оправете . :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправка на текста става така-

отиваш на първото мнение,в дясно долу търсиш "edit",кликваш на него и влизаш в мнението както когато се пише и изтриваш което е грешно и пишеш каквото трябва -примерно "Проблем с Фелиция"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мерси много :) за друг път ще знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.