Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С каяци по Янтра


deel_1981

Recommended Posts

На 12 - 14 се пускахме с двуместни каяци по р. Янтра от моста на Кольо Фичето (Бала, Русенско) до половин километър след вливането в река Дунав. Тридневно мероприятие, откъсване от навалицата, прекрасно според мен :)

Оставям снимките да говорят :) а аз ъм оня дебелия със синята тениска :) шкоди нямаше дори и аз като сектант бях с форда, но това не пречи споделя преживяното. Снимките са от албума на колегата с когото бяхме в една лодка.

 

http://picasaweb.google.com/AlexYosifov/Yantra2009#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,страхотно е било преживяването.Ама и организацията е била на нужното ниво. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) то такива походи има много и на често, организират се от туристическите дружества. След 2 седмици мисля че се падаше ще има по марица. Има и по велека и т.н. Тези с които бахме ние са "Бяла звезда" http://www.yakobg.com/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8-New/%D0%A0%D0%A3%D0%A1%D0%95%D0%9D%D0%A1%D0%9A%D0%98-%D0%9A%D0%9B%D0%A3%D0%91-%D0%97%D0%90-%D0%9F%D0%AA%D0%A2%D0%95%D0%A8%D0%95%D0%A1%D0%A2%D0%92%D0%98%D0%AF-%E2%80%9E%D0%91%D0%AF%D0%9B%D0%90-%D0%97%D0%92%D0%95%D0%97%D0%94%D0%90%E2%80%9D.html Много хубаво беше, за следващия път се занмислям за пускане по велека до морето :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз незнам как ще се впиша в тази картинка,ама мисля да се пробвам-еи така за удоволствието.Сега се сещам че имам много приятели гребци от класа ми които завършихме спортното във варна,ще стане купон.Ще се чуя с тях и ще пиша.Поздрави. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.