Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Top Gear разкри самоличността на The Stig


Bmw_Power

Recommended Posts

От известно време се спекулираше с името на известен пилот от F1. Сега беше потвърдено.

Да, вярно е, че Михаел Шумахер е The Stig, тайнственият пилот на популярното във Великобритания печатно издание и тв шоу Top Gear. Вчера пилотът свали каската в студиото на епизод 1 от сезон 13. Много готин маркетинг.

 

22ddfdfe464a9f0b.JPG

 

c42db8b856ce9999.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стига, че от 3 броя насам не ги купувам, ами сега ептен ми паднаха в очите :smt46

 

Мишката да си оди у Керпен smile106

 

Това е било едно интересно представяне на нескромната особа и тайната продължава. Стиг обикновено кара сам, а Мишката се нуждае от някого, комуто да направи коч маньовър и да го изкара от трасето ;)

 

smile048

 

Ето го интервюто http://www.youtube.com/watch?v=PmdPj5YP69k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това разкритие е почти толкова безпомощен маркетингов ход, колкото "разрушаването на къщата на Биг Брадър" и тем подобни тъпотии, представляващи отчаяни опити за събуждане на интереса на публиката - явно много им е паднал рейтинга, за да се занимават с подобни "сензации" :roll:

Лично мнение, но от дълги години нито предаването, нито списанието Топ Гиър са на това ниво, на което са били преди години. Продължавам да имам респект към това име, но вмомента Топ Гиър е шоу и нищо повече, а професионализмът е на по-заден план - жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да ви разочаровам - Шуми не е Стиг. От предаването си направиха заигравка. Последното изречение на Кларксън преди края на предаването беше: ".....Ми.Шу. не е Стиг", а във финалните надписи, Шуми бе посочен като специален гост, след изреждането на основните персонажи на шоуто: Джереми, Ричард, Джеймс и Стиг. Гледайте цялото предаване http://www.zamunda.net/details.php?id=177388&hit=1 и ще видите, че цялата работа е само трик и едва ли вече знаем кой наистина е Стиг. От друга страна - верно списанието не чини, но шоуто продължава да ме държи закован пред телевизора или монитора на компа, важи с пълна сила и за този епизод, дано е така и през целия 13-ти сезон.

 

А Шуми кво да го коментирам - на един Бог кусури не мож му намери. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуми не е Стиг.
естествено

това е шега

Шумахер дали ще се принизи до толкова че да се занимава постоянно и професионално с тея смешници smile091 smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Enzo FXX, което тестваха е от "скромната" колекция на Шуми и просто човекът им е предоставил колата (и себе си като пилот, все пак кола за 1 милион паунда не се дава току така), направи един рекорд на пистата им и готово...Както каза колегата по-горе - маркетинг... Съмнявам се някой да вярва, че Шумахер ще се занимава да кара на TopGear колите smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова ли на забавните състезания Стиг е все последен :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мислех, че Стиг = Стиг Бломквист, aма той е доста старичък вече и няма осанката на тоя с каската :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен пък Топ Гиър,като цяло е едно доста тъпо предаване.Доста повече ми харесва Fifth Gear,на което очаквам 16-ти сезон това лято.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии какво пък толкова не го харесвате предаването. Аз съм голям фен \:D/ За списанието съм съгласен, че е биг шит, оаобено БеГе варианта с титаничните напъни на Влади Кулев да се прави на мъж, какъвто не е. Обаче предаването в BBC варианта (не бТВ орязаната история) си е номер 1. И много ясно, че Пилето НЕ е Стиг. Просто си правят майтап. То вече стана сапунена опера това със Стиг. Не знам какъв е зора да се знае кой е. ТВ образът му е веселяши - пимерно като тества кола и слуша.... морзов код :) Според мен дори не е изключена една от тезите, че Стиг всъщност са няколко човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Top Gear си е сносно предаване гледам го отдавна , но тфа Stig=Shumi абсолютно не е вярно ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Top Gear е много нереалистично предаване, само се гаврят незаслужено с доста коли... Пълна пародия на всичко отгоре инсценирана smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо да се изцепя, че тази новина е стара колкото Шуми и се сетих да погледна датата. Всъщност,The Stig е събирателен образ на доста големи имена в автомобилния спорт.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя новината е стара, ама сега и е дошло реда за запълва празнината в новинарското БГ изобилие. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.