Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся съвет - как да сваля вентилатора зад радиатора?


pi4o

Recommended Posts

Не ми работи вентилатора, който се намира зад радиатора. Веднъж го свалях да го правя, но това сваляне беше ужасно сложно (може би майстора ми беше неопитен де.... ама...) свалихме радиатора, то изтече антифриз, то скобата се счупи... аве... кошмар. Та мисълта ми е ако някой знае по-хитър начин за сваляне на кожуха с вентилатора, ще съм благодарен, ако сподели опита си smile027 иначе, ако трябва пак да свалям радиатора няма да стане... ще си карам на парно и лятото ииии това е... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми работи вентилатора, който се намира зад радиатора. Веднъж го свалях да го правя, но това сваляне беше ужасно сложно (може би майстора ми беше неопитен де.... ама...) свалихме радиатора, то изтече антифриз, то скобата се счупи... аве... кошмар. Та мисълта ми е ако някой знае по-хитър начин за сваляне на кожуха с вентилатора, ще съм благодарен, ако сподели опита си smile027 иначе, ако трябва пак да свалям радиатора няма да стане... ще си карам на парно и лятото ииии това е... :roll:

Пробвай без да откачаш маркучите от радиатора. Само да го откачиш където се държи за купето. Но със сигурност ще е по трудно ако стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей се пък ти плаши толкова, купи си 4 нови скоби ама от турските TORK не от китайските и сваляй ебати вентилатора аз цяла кола разглобих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли да му подадеш директен ток на вентилатора.Мже и да е от датчика.Ако тръгне сменяй датчика дето е на радиатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли да му подадеш директен ток на вентилатора.Мже и да е от датчика.Ако тръгне сменяй датчика дето е на радиатора.

...да, той е вързан директно и се включва с едно ключенце вътре от купето. Оказа се, че е стопен четкодържателя и тря да сменя целия вентилатор. Бил е заял ротора и като се е включил се е стопил четкодържателя. Като си намеря друг мотор или в най-добрият случай въпроснатя джаджа, тогава ще свалям радиатора и ще сменя и антифриза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вади го тогава.Гадно е ама няма начин.От горе много гадно се развиваха болтовете ,че какво беше.Аз с радиатора го извадих на едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам перфектен вентилатор и ако ти трябва и родиатор от Японка

Djeki, мисля, че ще ми трябва вентилатора зад радиатора. Колко пари ще му търсиш, но аз съм от Ловеч, ще ти се занимава ли да го пращаш с Еконтекспрес с наложен платеж. Ако да, кажи цената и да се разберем smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.