Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Събудих се и установих че съм забогатял


Recommended Posts

Колеги,тази сутрин реших да си проверя пощата и установих че неволно съм спечелил 550000usd

Ето тези са ми изпратили писмото AUSTRALIAN LOTTERY INC

Съвсем неволно, имейла ми е попаднал във тази лотария и ....ето го богатсвото smile091 smile091 smile091

Сега какво ще ги правя тези пари незнам smile092 smile092 Да не би и някой от Вас да е спечелил такава награда :lol::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ма един Нигерииски принц искаше да си разделим богатсвото му щото сам неможеше да си го прибере. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе :smt032

 

Миналата седмица ме приканваха да се обаждам в офиса в Мадрид, че и 3 телефона ми бяха оставаили и адрес. Ама реших, че за 6 милиона евро не си струва да си въртя багера smile004 Даже бяха написали колко процента ми е данъкът печалба smile048

 

Но доста по-често предлагат втвърдители и удължители за ... патър smile091 Или съвети как да направиш момичето си ултра задоволено smile018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и цялото писмо.

 

АВСТРАЛИЯ Тото LOTTERY АД

6123 Cool Street Rd,

somewher vulle

 

 

ОТ бюрото на заместник ПРЕЗИДЕНТ

МЕЖДУНАРОДНА ПРОМОЦИИ / НАГРАДА НАГРАДИ ДЕПАРТАМЕНТ

Австралийски МЕЖДУНАРОДЕН лотария

LOTTERY СЪТРУДНИЧЕСТВО.

 

РЕФ номер:

ПАРТИДЕН НОМЕР:

Спечелване номер:

 

ВНИМАНИЕ: Lucky победител,

 

Ние сме щастливи да Ви информирам, пуснати на вашата награда от австралийските МЕЖДУНАРОДНО LOTTERY програмата, която се основава изцяло на електронен подбор на победителите използвайки там-мейл адреси, Вашето име беше прикрепена към билет номер; т654093339572 сериен номер 65443245.

 

Тази партида привлича късмет номера, както следва

4-5-44-567-5 бонус номер 16, който впоследствие спечели от лотарията

във втората категория. сте били одобрени на еднократна сума

заплащане на US $ 550,000.00 (петстотин и петдесет хиляди

САЩ DOLLARS) в брой кредитна файл код: ILP / ОО 433354/02 от

общата сума от $ 4400000 парична награда, която ще се разпределят между

осем часа щастливи победители в тази категория.

 

Всички участник бяха избрани чрез компютър

balloting система, изготвен формуляр деветстотин хиляди Е-мейл

адреси от Канада, Австралия, САЩ, Азия, Европа, Близкия

Изток, Африка и Океания като част от нашите международни

промоции програма, която се провежда annually.This Лотария

се насърчават и спонсориран от конгломерата на някои

мултинационални компании, като част от тяхната социална отговорност

на гражданите в общността, където те са оперативно

база.

 

Освен това ви привлича повече подробности (имейл адрес), попада в нашите Западна Африка

представителен офис, както е посочено в Нотификация купон и вашите

награда на US $ 550,000.00 ще бъдат пуснати за вас от някое от нашите регионални

клон на клиентите услуги и ние също така се надявам с част от своя

награда, вие ще участвате в нашия край на годината високите ставки за САЩ $ 1,3

Млрд. международни равенство.

 

КАК ДА CLAIM YOUR награда:

Просто се обърнете към нашите клиенти услугата претенции единица.

 

C / O: MR.PAUL Андерсън. (Вземания агент)

Имейл адреси: customercare_claimsunit_01@live.com

вземанията агент в Нигерия (офис линия +2344-7069-10-3666)

 

За да подадете за вашите претенции, Моля ви цитирам референтни, партида и спечели

номер, който може да се намери в горния ляв ъгъл

на неговата нотификация, както и пълното си име, адрес и телефон

номер, за да помогне лесно да намерите вашия файл. От съображения за сигурност, ние съвети

всички победители да поддържат тази поверителна информация от обществения, докато

Вашата претенция се обработват и вашата награда пуснати you.This е част от

нашата сигурност протокол за избягване на двойното претендира и неоправдано

като се възползва от тази програма, от страна на участник или на

Официален персонал.

 

NOTE, всички печалби, трябва да се заяви преди два часа [2] СЕДМИЦИ друго

всички финансови средства ще бъдат върнати като Непотърсени и евентуално дарена

благотворителна организация.

 

Поздравления веднъж

пак си печалба!

С най-добри пожелания

Г-жа Роза Кейт.

(координатор)

 

PLEASE DO да отговаряте на това съобщение, свържете се с нашия

Customer Care услуги чрез електронна поща: customercare_claimsunit_01@live.com

Всяко нарушение на ПОВЕРИТЕЛНОСТ НА ЧАСТ НА победителите ЩЕ ДОВЕДЕ ДО лишаване от правото.

 

 

Copyright 2000-2009 Австралийски Лотария Международната Инк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превода е smile122 Google можеха мааалко поне да се постараят, ама кво да се прави. Освен това си прекалено назад с материала. Аз колега всяка седмица печеля между 500к USD и 2млн. Паунда. Всичко това от ежеседмични томболи на DHL, UPS, Coca Cola, Microsoft, че даже веднъж спечелих 1.5 млн. от лотария на Доналд Тръмп. До момента искам да ти кажа съм събрал несметни богатства (ни мъ глей че карам стара Фела). Тъпото в тая схема е, че трябва да си откриеш сметка не знам си къде си или да предплатиш куриерската пратка с документите за теб по Western Union или да внесеш пак чрез Western union депозит-гаранция. Обикновено сумите са в размер от 200-300 Евра та до 1% от печалбата. Внасяш този депозит и чакаш да ти преведат наградата. И чакаш. И чакаш ......на финала smile045 Имам един приятел забогатя така с -400 Евра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще трябва да си купуваш по-престижна кола :lol:

Нас не ни трябват престижни коли а надеждни и практични. smile001 Мисля да изкупя всички фаворити на колегите от форума и да викна Гената да ги чипоса. smile048 smile048 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето и аз бях спечелил едни милиони, на изтървах срока за обаждането по телефона и сега си карам Фелата вместо Супърбче... ](*,) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че имате мисъл в главите, защото доста хора изпищяха... То си е малоумщина, но народа си е лаком, пък и по време на криза, вярват на какво ли не :) Вие пак e-mail получавате, а при мен дойде писмо по пощата с чек за 4К+... При това - съвсем редовен дори за човека, който би го депозирал /тея в банките са много зле.../. Както и да е - вече е в полицията smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да та знам. А минус 400 Евро имаш ли smile001 Щото обикновено минус нещо си там ти е печалбата. То ако беше плюс до сега ехеееееее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много им се чудя аз на такива хора дето се връзват на такива... глупости,а наи се чудя на тая схема с телефоните, ама те главно на баби и дядовци званят, пък то на старите хора им е простено....ама някои да ми се обади и да ми каже "гошо катастрофа напраих даи 3 бона"... първо не се казвам гошо второ ще ти е.. м.....! и затвори пича. някакви отчаяни опити за бързо забогатяване са това..има мн по-лесен начин...продаваш си детето за 2000 2500 оиро в гърция и си една октавия с десен волан напред =)) в къф свят живеем не зн просто.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години беше актуална следната кокошкарска измама.Правеха я предимно румънци.Постановката е следната:

Имитират че са закъсали и ръкомахат някой да им спре.На този който им спре ,започват да му се жалват че нямат пари и следва едно предлагане на златни пръстени и ланци на доста атрактивни цени.Лошото е че впоследствие се оказва че не са златни а добра имитация на злато.Аз веднъж щях да се набутам така, добре че нямах пари в мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Не знам точно какъв е твоят случай но само ще кажа, че:

1. Ако само 0.1 процента от лотариите дето съм печелил по Интернет, бяха истински....Бил Гейтс нямаше да е на първо място в списъка с милиардерите

2. Ако в само 0.01 процент от случаите в които ме приканят да си удължа пениса бях отговарял....то сигурно пенисът ми щеше да е от София поне до Пловдив

Поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много си назад с офертите за мангизите

При мен първо ме искаше една сомалийска принцеса където станало преврат и баща и искали там какво да го правят и имало някакви си 3 милиона зелени за изнасяне в чужбина. Аз обаче понеже съм по точните науки и провеерих че в Сомалия са станали 5 преврата до сега и забравих да питам от кой точно преврат са парите smile168

После спечелих от австралийската лотария, 2 пъти, после някакво малко кралство се обръща към мен за помощ за (вече го забравих за какво точно беше) и щели да споделят един милион английски за помощта и така.

Но понеже съм гадно скръндзаво копеле, имам над 12 милиона долара в сметката но карам фабия класик без климатик за да не ме усети мафията smile096 .

 

А сега сериозно:

 

Всичките тези "печалби", са част от принципите на деиствие на една сравнително нова наука наречена "social engineering".

Накратко това са набор от кибернетични принципи, целящи да се създаде симулативен модел на невронният алгоритъм. т.е. базовият принцип по който работи човешкият мозък.

 

Естествено целите обикновено са две, или да преведеш някаква "смешна" в сравнение със състоянието което чакаш сума, или да дадеш лични данни с които в последствие да бъдат извършени злоупотреби, или просто да бъдат продадени на трети спамери, които да пробват схемата. Та ако се бях вързал на тези куки, просто щях да съм с 25000 гущера назад, отколкото с 12 големи зелени напред. В българия пък е модерен номера с позвъняването "синът ви катастрофира и т.н. занесете едни пари на следователя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филипе да не ми закачаш сомалийската принцеса, щото smile096 Аз и снимка си имам smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземай си я тъпата принцеса, нали я видях черна е като електромер.

Аз че си падам леко по мургавелки но тя просто прекалява smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХАХАХА! Аз един път спечелих 45 000 000 евро от един нигерийски военен, само трябваше да му открия сметка в банка да си изнесе 250 000 000 долара. Ама така ме домързя да ходя до банката, че му върнах мейл със следния текст:

"Go sodomize yourself with e hockey stick!"

 

smile168 smile168 smile168 smile048 smile048 smile048

 

Хаховци секви!!! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата. Ето какво получих те току що.

Dear Internet User,

 

We are happy to inform you that your email address have emerged winner of

(EUR 750,000) in Europe Lottery Award.

 

The online cyber draws was conducted from an exclusive list of 500,000

email addresses of individuals and corporate bodies picked by an advanced

automated random online selection from the web. No tickets were sold.

 

Your email address is attached to Ref No: ESP/WIN/808/05/10/MA & Batch

No:EURO/1007/444/606/09; Serial No: 45407; and PROMOTION DATE: 20th June.

2009.

 

Bear in mind that prizes will strictly be remitted to winners that

officially file in for their claim within the given time frame.

 

To begin your claim, you are to forward this message to our accredited

claim agent including your fulnames and telephone numbers.

 

Mr. Francisco Torres (Claim Officer)

Email: globalgestores@luckymail.com

Tel: 0034-693-27-60-78

Fax: 0034-911-82-02-31

 

Your prize award has been insured with your email address and will be

transferred to you upon meeting the requirement of the gaming board

authority which includes your statutory obligations.

 

Hernández Francisco Adrián

Europe Organizing Committee

Spain Claim Central Office

(Lottery co-ordinator).

Madrid, 22nd June 2009

 

Note: All Won Prize must Be claimed/ Cleared not later than 15th of July.

2009. After this date, all other winnings will considered as UNCLAIMED and

returned to ministerio de Economia Y Hacienda

Харизвам ги на който иска. Да видите, че и аз съм хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пъти съм ги печелил тези лотарии smile168, а на колко милионери от южна и не само африка ми обясняваха че съм единствен наследник и за да си взема милионите трябва да преведа някъде си 5000 долара ....... нямат спирка тези. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.