Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за новата фабия


cenitel_69

Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • cenitel_69

    18

  • bega4kata

    10

  • C2H5OH

    6

  • new_

    5

Най-много писали в темата

Симпатяга е.Едни хубави джанти и е готова.Само безавариини километри ти пожелавам ;) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красиво е пунтото, даже по красиво от новата Фабия ми се струва. Дано обаче да е по качествено от старите че те не са от най-сполучливите. Цвета е много хубав :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джиджана е колицата. А за цвета нямам думи. Много ме кефи. Хайде пак честито и пу пу да не я урочасаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита красавица, колега, със здраве да си я караш, да те слуша и много да те радва. smile159 Цвета кърти, аз съм му върл почитател. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодаря за всеки съвет даден ми от вас,надявам се да ви помогна и аз един ден.Ако колега от бургас има здравен проблем да каже имаме директор в болницата да казва.И отново благодаря за всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.