Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за новата фабия


cenitel_69

Recommended Posts

Много благодаря за инфото за фабия,покупката вече е направена,колата се чака към петък,но пак мерси

А покупката е.....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • cenitel_69

    18

  • bega4kata

    10

  • C2H5OH

    6

  • new_

    5

Най-много писали в темата

Абе не искам да казвам,че ще има тъпи коментари а не искам да слушам пак от сорта-как можа,ти си глупак и т.н-щото само това слушам.харесах една колаи офертат бе много добра з анея и си я купих.Ако споделя,ще има гадни коментари.Но ако има интерес пък......може да споделя..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повярвай ми че няма да има "гадни" коментари-май не сме такива в този форум

мисля че ще те поздравяват за избора колегите,какъвто и да е той smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не искам да казвам,че ще има тъпи коментари а не искам да слушам пак от сорта-как можа,ти си глупак и т.н-щото само това слушам.харесах една колаи офертат бе много добра з анея и си я купих.Ако споделя,ще има гадни коментари.Но ако има интерес пък......може да споделя..

Ееееее стига де. Каквото и да си купил аз лично ще ти кажа - Със здраве да се возите и много да се слушате. А ти естествено, че ще се качиш на изгодната оферта. Ааа, има вариант да ти кажа - Как можа и имаш ли акъл. Ама не вярвам да си купил нова Самара или Марути, нали (въпреки, че тва второто е приличен Индийски автомобил) smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се тук да получа първия коментар със здраве да си я караш.Въпреки,че не взех шкода-исках много,но.....Ами купих си фиат гранде пунто мога да кажа,че ми е много добре от 23400 за 20550.За 1100 км съм доволен,ама дано се наредят нещата както искам.Много съм доволен условията повярвайте ми като лизинг са най-добрите за кола под 25000-26000 лв.Огледах 4 модела лизинг и коли до 25000 и е просто добър.Искам да кажа,че може да съм си я харесал но ми е подарък като цяло от бащата и да ви кажа на 24 години-не вярвах да се разплача,а и е червена :):):) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц.......как можа да си купиш такава кола.....такава красива имам предвид =)) по красива е от фабията ама не зн дали е по качесвена..ти ще кажеш =))) честито и дълго безавариини =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега мога да кажа за 1100 км среден разход 6,6-градски ми даде 7,4-8.извънградски сещате се,че под 130 не карах.6,6-6,8.но това е бели кахъри,много стабилна 15 цолки и оборудването е добро,красива е много и е със спойлер.Сед 2 години малък оптичен тунинг,дано дай боже да е наред 6-7 години,че съм плакал като я взех и да ми е по вода.мерси отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена италианска кола звучи много добре. Италианците са добри дизайнери. Тук във форума има хора които имат вземане - даване с италиански коли.

Честито!

За качествата - времето ще покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Със здраве да си я караш и да се слушате един друг! И помни новото си е ново!

П.С. СнимкИиИИИИииИИииии ! smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито! Снимки определено трябва да има! Това, че не е Шкода...к'во от това - нали ти си я харесал! Най-добре е така - поне всеки пък като се качваш в колата ще е с кеф ;) Безаварийно шофиране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве как можа да си купиш такава кола вееееее. smile001 Майтап разбира се.

Имам комшия, който работи в сервиз на Фиат и се вози на такова. Много добри отзиви. Мани другото, ами зариби половината квартал по тез Фиати. Гледам около мен комшиите - да ти кажа много са доволни. Вариациите са всякакви - Мареа Уикенд (комби) 1.9 D, Гранде Пунто 1.6, Браво 1.4, Брава 1.6, Ланча Либра (комби) 1.9 JTD. Нито един от тях не се оплакал до сега. Само от Алфа се оплакват.

Със здраве да си я караш и много да се слушате. Искаме снимки и малко подробности за моторЯ на таз бегачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами едната я взе сестра ми сега си купувам и аз,наистина са добри и с добри екстри.Мога да кажа само,че елетрониката е доста по-проста от преди и като се посъветвах с човек каза,че е доста по добра като система.Човека работи в vw и за да го каже има за какво.Какво да ви кажа 1,4 77 коня добро поведение има нормално набиране и ме очуди стабилността й.Фабията която карах бе с 86 коня също стабилна,но в фиата усещам малко повече колата.Като цяло са на едно ниво като качество.Просто ми се искаше vw GROUP ама ако имах това,което винаги исках........Но колеги моята любима марка си остава вагена и шкодата(независимо от коментарите,които ще доведат това изказване).Ама колеги какъв цвят боже червеното си е божествена работа...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ти направя снимки,моята не е пластмаса основната,малко по добра е и има кожа.абе пластмасата за тази цена опр няма да е най-качествена.Но аз си взех 2-3 допълните екстри като по добрия салон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то колата е като съпруг(съпруга)....ако на теб си ти харесва, нишо да не ти пука....

А и според мен едва ли ще се намери, някой който да си позволи да говори....поне тук.ю

Хайде със здраве....и наздраве

поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Другия път шкода(дали фабия дали октавия) И ВСЕ ПАК МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ВСЯКА информациая и съвет БЛАГОДАРЯ ВИ.

поздрав и от мен. Да си я караш с удоволствие и да минеш милион безаварийни километри...и следващата кола да е натопорчен Superb...със всички екстри!!! :):):)

пс. Радвам се че оценяваш подкрепата от форума тук. В дайствителност аз се двумя какво харесвам повече...Шкодата си ....или форума тук. Малко са подобните форуми....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега да прав си форума е страхотен.влязох в сузуки,ваген и пежо ама там дървета-никой нищо не казва сякаш колите им ще се развалят,ако споделят.Опелите са велики-те са най-хубавите и само нареждат,а за форд и те незнят какво да кажат,само тук и вече новия ми са коректни.Все пак няма срамно да споделиш опит или да кажеш дали колата ти се е развалила.Мерси отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.