Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕураТек Г.Оряховица


krasy

Recommended Posts

Отлично отношение и Благодарности на момчетата от ЕТ Г.Оряховица =D>

които се лишиха от обедната си почивка за да сменят обтягаща ролка и ролка алтернатор на Октавията на баща ми.

 

Специални благодарности и за г-н Папазов smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Не мога да намеря точната дума,с която да изразя благодарността си към служителите в сервиза и в частност към приемчика Станимир!Коженият ми волан е поожулен явно от потта по ръцете ми и днес го снимаха и пратиха в Чехия.Току що ми звъннаха,че ми уважават гаранцията!Все пак воланът струва около 900 лв!Още веднъж благодаря!Да не говорим за времето,което ми отдели за да активира "корнър" функцията на светлините!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Адмирации за сервиза на Еура Тек -Горна Оряховица !

 

Живи и Здрави Бъдете целия екип и Вашите семейства!

 

Специални Благодарности за Миро !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Бих искал да изразя за пореден път своето задоволство от обслужването в сервиза на ЕураТек -Горна Оряховица.

Въпреки високата температура в сервизното хале, механика Миро перфектно извърши подмяната на ангренажния ремък и водната помпа на моя автомобил.

Човекът си пропусна обедната почивка за да може да свърши подмяната в определеното време.

Старае се много и обяснява какво и защо се прави по мотора.

 

Живи и Здрави бъдете Момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах доста приятно изненадан. Преди две седмици бях там за смяна на масло, а днес даже ми се обадиха от Еуратек, за да питат дали съм останал доволен. Приятно ме изненадаха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

За поред път съм изключително доволен  от обслужването в ЕураТек -Горна Оряховица. Персонално отношение към всеки клиент.

Невероятно но факт -софиянци идват в Г.Оряховица да си ремонтират Шкодите.

 

Живи и Здрави бъдете Момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Поздравления към сервиза на Еура Тек -Горна Оряховица !

 

 

Живи и Здрави Бъдете целия Екип и Вашите семейства!

 

 

Редактирано от krasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Отново съм доволен  от обслужването в ЕураТек -Горна Оряховица. .

 

Поздравления за целия екип !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.