Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Празни мисли VI - Толерантността на пътя


Recommended Posts

VALDO не че не съм нахален но гледай тубата да е пълна като я подаряваш, ти там в Лукоил знаеш къде е кранчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO не че не съм нахален но гледай тубата да е пълна като я подаряваш, ти там в Лукоил знаеш къде е кранчето
To че ще е пълна се подразбира! smile035
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А за това че са спрели неправилно и са го направили демонстративно, то това е техният начин на живот...

Бих го направил по същия начин, ако мога ще запуша цариградско и в двете посоки, въпреки че това не е моя начин на живот. Логично е защо. ;) Как може от такова голямо стадо да не се намери и един, който да помогне на стареца, а всеки го заобикаля ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оф,по тая тема може толкова да се говори-ама само с приказки не става.

Днес се пребирам от път(холандия,германия),там къкви задръствания и километрични опашки по 7-8 км. стават нямам думи.И понеже такава ми е работата,повече време карам по пътищата на европа,някакси свикнах с техния начин на живот и с тези задръствания.Прави ми впечатление че в такива ситуации всеки си стои кротко в автомобила и си слуша музика(няма засичане,бутане,свирене с клаксона)

Отностно ситуацията с закъсалия дядка-и на мен ми прилича на демонстрация.

1. техните деиствия са предпоставка за друго птп.

2.оставяики джипа си по средата на булеварда..............еми незнам даже как да го обесня. smile166

И аз много пъти съм помагал на закъсали колеги,ама зависи от ситуацията.Не може на всеки закъсал автомобил...................и даи да помагаме.

Като гледам западняците,и нас-всичко се свежда до възпитанието.Ние че не можем да ги стигнем-неможем.Ама поне можем да живеем по-спокойно,и то малко ни трябва. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче батко Сами искара вължебния спрей и им наду и залепи гумата и те останаха изключително учудени ,защото не подозираха за съществуването на такова "чудо"на техниката :lol:
Само си им прецакал гумата на мацките!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще съм я прецакал бе???

Защо така мислиш?

Да те бях извикал ти да им я развиеш... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото всяка такава интервенция и после гумата е за хвърляне!

Зависи колко са били готини! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото всяка такава интервенция и после гумата е за хвърляне!
не е вярно-нищо и няма на гумата!!!!!

Мадамите бяха 2,точно за двама ни по 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде пък го прочете това?изобщо не е вярномного лесно се почиства отвътре с парцалче :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от цялата работа се набутваш 7-8лв.-цената на спрея,но не се мъчиш ако примерно бързаш или вали

след седмица може да отидеш да ти я направят

п.п.-има различни видове ,такива които трябва да имаш и компресор!

аз ползвам такъв който и помпи :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Добре е , че са слезли хората да помогнат. Това че са блокирали лентата ясно говори че въобще не им пука, а цялата случка е показателна за обществото ни като цяло. Всеки сам може да си направи необходимите изводи. А тва че са мутри съвсем не е сигурно, може и да са лични шофъори и така нататък.Респекта на хората към колата им и страха към тях им дава силата да си действат както си намерят за добре, дали ако бяха и те с жигула нямаше още със слизането им от нея хората след тях да надуят клаксоните заради тва че е блокирана лентата? И все пак тук важното е че е помогнато на възрастен човек в нужда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за въпеос, съм виждал как 4Matic щеше да се хвърли в канала на Сливница, за да направи път на линейка.....но не това ми е въпроса....

Не моага да преценя добро нещо ли е толерантността на пътя, или лошо...

щото заради пустата такава, си тряем като, некой завие най отляво надясно, само с една псувня подминаваме като някой ни отнеме предимство, спрелите коли по тротоарите все едно ги няма....

та така...затова я пуснах темата...

поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради един изключително толерантен шофьор,който реши да изчака една мадама да "излезе" измежду наспрелите коли,возилото му от седан,едва не се превърна в хечбек !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.