Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

като вдигна 110-120 ми тресе


mihael nikolov

Recommended Posts

не знам какъв късмет имам ама пак тресе и наи интересното е че при повторен баланс искат пак олово направо не знам може ли да е от колата.тресе при различни скорости един път при 100 правя баланс променя при 120 примерно не знам може ли да имам крива джанта уж ги проверяваха...дайте идеи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дефектна гума- ЗАДНА!!! което ще рече че бие във вертикално отношение....

Успех. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като смених гумаджията,сега почна да ми тресе след 180....................... smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и гумите смених и гумаджията смених пак тресе.купих си 4 чисто нови ханкуук оптимо к 715 джантите са нови направо незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти на една и съща отсечка ли я пробваш

я отиди на друг път

регулирай и предницата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прегледаха и предницата казаха че е добре пробвах на различни пътища като вдигна 120 волана почва да вибрира леко като го пусна имам предвид като не го държа с ръце започва леко да бие ляво дясно но не променя посоката на движение и като го хвана усещам лекото биене все едно има крива гума ама няма защото смених предните гуми със задните и пак е така освен и 4 гуми да са криви а пък са нови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е крива гума защото го прави и като завъртя предни със задни гуми а и от какво може да се изкриви главината

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам удари в нито един бордюр гарантирано а и нали ти казах че въртя гумите предни задни леви с десни същата работа пак вибрира волана.тя фабията е на 10000 км сега ще изчакам да стане време за първа смяна и ще ги накарам да я проверят пак нали трябва да я обслужат и прегледат в ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали ти казах че въртя гумите предни задни леви с десни същата работа пак вибрира волана
и като въртиш гумите...да не въртиш и главината

ама аз спирам да давам съвети във форума

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е крива главината ако е крива няма ли да го прави и на малките километри а най интересното е че като отъпках гумите спря да тресе.да не казвам голяма дума ама за сега няма проблем.моля най искрено колеги не се сърдете за това че не вземам някой път идеите ви .поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.