Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честит Рожден Ден, Ивчо !!!


РусенскоВарено

Recommended Posts

Честит юбилей, приятелю ID A, желаем ти милион усмивки, дълъг живот, много щастие, здраве, късмет, благополучие и всички останали житейски благини. smile027

 

Ирина, Рени и Ицо.

 

smile159 НАЗДРАВЕ!!!! smile154

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile136

Честит Рожден Ден и от нашето семейство (Люба, Елена, Мая, Чавдар) smile154

А юбилеят какъв е, вероятно 30 :?: .

smile136

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile027 Честит Рожден Ден и от мен, Ивчо!

 

Жив и здрав да си. Всичко най-хубаво ти желая! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен и семейството.Много здраве и щастие!!! smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен!!! Бъди жив и здрав, много усмихнат. От любов и късмет да не се отървеш!!!

smile136

И ... welcome in the club smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Иво, пожелавам ти единствено ЗДРАВЕ защото всичко друго изцяло зависи от теб! smile154 smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На патерица, но... ЧРД, човече! Жив и здрав да си! За другите неща - има приятели ;)

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Ивчо. И аз малко на патерици - ама - важното е да е от сърце и искрено. Всичко каквото си пожелаеш - да се сбъдва. Много здраве ти желая!

...иииииии-и-и-и-и по-малко работа и нерви smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ден и от мен Иво на патерици ама...не съм влизала във форума скоро. Желая ти много здраве,късмет и много много успехи -лични и професионални! Наздраве !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво и от мен ЧРД на голеееми патерици, ама нали по-добре късно отколкото никога. Жив и здрав и много щастие и любов.

smile136 smile154 smile057

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.