Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фен на шкода L 120


abibii

Recommended Posts

Добре дошъл в клуба,колега.Дай малко инфо за колата.Като гледам купето е добро.Коя година е?С колко скорости?Такива работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря

Привет тя е на синът ми той не иска да я кара и аз ще си я направя за мен.

Доста е изгнило купето на едната снимка се вижда а под крака и седалките отпред е като консервна кутия отворено . Но двигателя е нов и това ме окуражава .

С ламарините ще се справя разнасям е като кошница с мотокара . =D> smile159 Днеска намерих купе и ще прехвърля всичко от тази на другото купе .

Ще я снимам и ще я кача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, но аз имам две от старата ще прехвърля чести на по новата .

Сега имам малък проблем с охладителната система ще сваля всичко за да проследя

защо загрява. И ще помисля какво да направя с перката да се включва автоматично или ще сложа две като на ладата. Ако имам нещо за мадарата пиши нали я виждаш на снимката имам и голяма с нея возя трупи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да ти загрява от водната помпа ако е износена турбината
Или насъбрала се тиня между ризите и блока ;) .Имал съм и такъв случай.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писал съм по тая тема.

Махаш термостата, сипваш 200-400 мл веро за чинии, по добре концентрат. Караш 10тина км. гасиш я слагаш маркуча от чешмата в казанчето да тече палиш я дърпаш смукач Слизаш и откачваш големия маркуч на термостата изтича ти яко помия вкарваш го пак без скоба без нищо чакаш 1 мин пак вадиш пак тече пак слагаш и така докато се избистри водата да стане като планински поток. Метода е тестван 2 пъти и няма никакви странични ефекти. Термостата ако ти е повреден търси си марка WAHLER заковава стрелката на 80 и не мърда от там. Метода става и за пред блок, но ти трябват около 50-70 литра вода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maxrpm здравей –благодаря .

Потърсих в нета и намерих тази страница с предлаганите термостати може да разгледаш и да ми пишеш за това ли става дума. http://translate.google.bg/translate?hl ... g%26sa%3DG

Предполагам че ще го намеря в магазините за части .Аз разглобих водната попа ще видя как стоят нещата с нея .Ще я сглобя и ще направя това което си ми писал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази снимка дава представа за шкодата която купих преди няколко дни купето е перфектно

Тодар е честно младо момче /предишният собственик/

post-4353-138453097951_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че някъде в гаража имам подобен вид термостат бях взимал за руския джип.

Ще го потърся да видя дали е същия.Снощи направих процедурата с прочистване на тръбите и радиатора с тест за съдове / не излез на много мръсотия /малко ръжда/ днеска ще повторя миенето. А относно мотора ,аз я докарах от София до базата на ход няколко пъти доливах вода . Но общо взето нямах проблем .

За да я карам спокойно ще пипна всичко ,когато сам си направиш нещата е най добре .

С малко компетентна помощ и от вас колеги –Благода ря ви.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.