Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ръждясване на дисковете


Recommended Posts

Колеги, нормално ли е според вас в сухо време да се появява ръжда по дисковете, когато колата не е карана 10тина дни?

Става въпрос за фабия на 2.5 години ](*,)

 

Дали при Ауди и ФВ го има същия проблем, или на фабията са сложили от руското желязо smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно нормално,и аз се чудих в началото като оставя колата 10 дена без да я карам хващаха ръжда предни и задни дискове.Имам и поло,на него някои път даже задните барабани залепваха накладките.Караи и си свиркай. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК значи всичко е наред, благодаря за отговорите. А барабаните и на мен са ми залепвали - решението беше няколко ритника по гумата smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, при държ мойте раждясват за 2h! А като не я бях карал 6 месеца беше ужас! Там където са били накладките чисто, останалото ръжда и спирането на едни гадни тласъци! Разходих я до морете и обратно и дисковете бяха като нови .:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като спреш 5 пъти и вече си с лъснати дискове :) То зависи и колко е дълбока ръждата, ама и бързото ръждясване се изтрива от феродото бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги намажеш с масълце не ръждясват! smile159 smile048 smile035 smile027

 

PRR: Горното да се приема само като ШЕГА и да не се опитва в никакъв случай! Последствията могат да са трагични!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от едно предаване по MTV научих "Everything that's not painted will rust within 24 hours" Всеки път като оперирам с гола ламарина си го повтарям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги намажеш с масълце не ръждясват! smile159 smile048 smile035 smile027

Браво бе колега,добър акъл даваш. :lol: По нашия край биха ти отговорили следното:

Умен си като на агнето майка му. smile159

(вярвам че това по горе не си го написал сериозно)Е...случва се и понякога човек да сбърка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига бе народе! Кой ще го вземе тва насериозно? Естествено, че се гъбаркам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш по никакъв начин да си сигурен, че форума не се чете и от технически неграмотни хора и част от тях могат да приемат насериозно всичко, каквото им кажеш. Майтап на гол гъз си е по-лошо от еб**е. Тука модовете ако искат да се месят, но това е най-точната фраза за която се сещам в момента.

 

mod edit pow Цял ден преследвам и трия един емотикон, та затва се намесих тука, съвсем малко, с две **, да не излезе че съм пренебрегнал някой . :mrgreen: Иначе не оспорвам правотата ти, колега.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако има ТОЛКОВА тъпи парчета, по-добре изобщо да не помирисват шофьорска седалка! Ама аре стига спам! Аз съм виждал и на Бентли да му ръждясват дисковете, така че "just live with it"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма автомобил на който да не му ръждясват дисковете!Явно матриала им е такъв.Който го дразни си зима с керамични дискове! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава ще се оплакват, че им скърцат много! А и ше има разбити носове, докато свикнат със спирането! хихихи smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.