Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Камерите по магистралите


Recommended Posts

Оборудвали се с баварци :) -браво. Аз на такъв ,че и чЕпосан до 4та му правя 2 коли,ама после на високите литровката си казва думата-взема да ме стига :) .

 

Сега по темата сериозно- евала ,че са взели Баварци....но защо?

 

Нарушител ще бяга по магистралата ли?

И ако бяга,да няма да е с Фабия.

Друг е въпросът,че ще се гонят пияни пишлегари и весели компании.

Ама тоз бензи/нафта от къде ще го вземат бе?

Хората се молят на този или онзи да им дадат по някой литър да закърпят месеца,че имали лимит 1 резервоар месечно.

Ама те тези Баварци ще си ги държат София на вход/изход сигурно?

А къде са Пловдив,Бургас,Варна?

 

Къде е Бокстъра им?

Одавна само на клипове на Райна се снима и си седи на Раковска- какво гледа,кой пресича неправилно и кой минава по релсите на трамвая?

 

Всичко е до координация. Да не забравяме,че автомобилите им са със специален режим на движение.

Координация му е майката- обаждаш се ,опъваш шиповете и ако ще и с рън-флат гъма да кара- пак няма да прокопса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да изтропам малко фирмена информация

пътя за созопол, посока бургас созопол, преси отклонението за черноморец, а на връщане е на кръстовището за Атия, за сега са монтирани само кутиите, чакат да завършим окабеляването, и после идват и пускат и камерата, до колкото чух от колегите ще се обажда в Ка обхват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да изтропам малко фирмена информация

пътя за созопол, посока бургас созопол, преси отклонението за черноморец, а на връщане е на кръстовището за Атия, за сега са монтирани само кутиите, чакат да завършим окабеляването, и после идват и пускат и камерата, до колкото чух от колегите ще се обажда в Ка обхват

Скибах ги аз!Какъв тип ще са тези?

П>С>Не стига,че изтипосаха е..ните мантинели,ами сега и камери ще ми слагат!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартен тип FLASHBOX, прави 1.3 мегапикселова снимка на героя, софтуер за разчитане на номера и инфо-то го буферира до сървъра на КАТ.

Тази на Атия ще дебне за 60 с толеранс +5 а другата за 90 толеранс +5, и като гледам за созопол май само аз карам със 100, другите прелитат край мен като крайпътно дърво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де!Като пуснете камерите да отивам с фадромата да махам мантинелите тогава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи забелязах нова кутийка на околовръстното срещу шел Бояна,но още нямаше очи.А пътувах към Априлци онзи ден и някой в горните постове каза за камера на лукойл на Правец,но аз умишлено карах бавно за да я видя,но не успях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ще дебне за 60 с толеранс +5 а другата за 90 толеранс +5...

Това как да го разбирам?

Доколкото си спомням, най -малкото нарушение е +10?

Може би ще са "ковнати" на 75 и 105?

Или ограниченията на посочените места са 50 и 80?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ще дебне за 60 с толеранс +5 а другата за 90 толеранс +5...

Това как да го разбирам?

Доколкото си спомням, най -малкото нарушение е +10?

До 10km/h e maй!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартен тип FLASHBOX, прави 1.3 мегапикселова снимка на героя, софтуер за разчитане на номера и инфо-то го буферира до сървъра на КАТ.

Тази на Атия ще дебне за 60 с толеранс +5 а другата за 90 толеранс +5, и като гледам за созопол май само аз карам със 100, другите прелитат край мен като крайпътно дърво

Аз вчера минах с 70 край Атия ,може да съм герой вече ха ха,но на 1рвата си карах с 80 :mrgreen: .И аз карам със 95/100 повече гледам дане е напъвам,само ако някой ми се направи с 5та серия стигам до 130/40 даго изям и пак бавничко .smile001 smile048

 

... ще дебне за 60 с толеранс +5 а другата за 90 толеранс +5...

Или ограниченията на посочените места са 50 и 80?

Не 50 колега, 60 е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ще дебне за 60 с толеранс +5 а другата за 90 толеранс +5...

Това как да го разбирам?

Доколкото си спомням, най -малкото нарушение е +10?

До 10km/h e maй!

Стана ми любопитно и реших да почета.

В закона е написано много интересно:

"1. за превишаване С 10 км/ч - с глоба 10 лв.;

2. за превишаване от 11 до 20 км/ч - с глоба 30 лв.;

3.... "

Според мен при ограничение 60, както е писал колегата fabia_bs, за скорост до 70км/ч нямат право да те спират.

 

Интересни са и т.5 и т.6 на чл.182, ал.1:

"5. за превишаване над 41 км/ч - с глоба 200 лв. и два месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство;

6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 250 лв. и три месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство."

Или е грешка в източника, който ползвам (lex.bg), или е поредната законова глупост. В следващите алинеи т.5 е "от 41 до 50км/ч"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте на всички.Ако може едно yточнение "мобилна камера-засада" означава патрулка с радар нали?Защото онзи ден на магистрала Тракия малко се бях престарал преди пистата и се притеснявам да не са ме снимали.А ограничението на пистата го спазих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.