Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Fabia Basic или Fresh


angel.fotev

Recommended Posts

Не, колега! Искам да си купя автомобил според условията, които са публикувани в пресата.

 

Не искам като стигна до дилъра да разбера, че това, което съм харесал за 14 000 лв е 17 000 лв. Освен това ПО СИЛАТА НА КАКВО ще ми определяте къде ще си застраховам автомобила, когато той е вече мой??? :oops: Аз може да не искам да му правя каско!!! А и да искам не е ли мое решението? Нали е мой?

 

Прав си, колега... Мога да споделя, че рекламата се използва само и единственно, за да докара потенциалните купувачи в магазина - да прекрачат прага! От там вече, щафетата поемат продавачите! Ако са добри - ще успеят да продадат с колата и още куп неща, които самият купувач избере! Стига да се подходи по начин, по който ще е гарантиран успеха, а не с поставяне пред свършен факт, без промяна на условията, без никаква гъвкавост!

За съжаление, ЕураТек са единственните представители на Шкода и липсата на конкуренция спомага за твърдите цени и условия, и донякъде за може би немотивираните продавачи...

Както по-горе те съветва колегата - провери през банка да мине лизинга! Те сигурно също ще имат някакви условия, но може да са по-благориятни.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • angel.fotev

    16

  • bega4kata

    7

  • PRR

    4

  • chavdarlk

    3

Най-много писали в темата

Колеги,

 

Каква е тая абсурдна фирма ЕураТек???:

 

1. Лизинга им е за базовата стойност на автомобила, т.е. 13940 лв.

2. В цялата страна с такава цена има само един такъв автомобил - ЖЪЛТ!!!, а това е национална рекламна кампания

3. Извиват ти ръцете за безумна екстра като CD за 625 лв. (с функциите на SONY, PIONEER, JVC за 120 лв.)

4. Задължават те да си платиш каското на 4,8% и то в брой, а където и да отидеш ти дават процент под 4% и възможност за каско на 4 равни вноски

5. При лизинг за 1 година те ЗАДЪЛЖАВАТ да сключиш каско за втората година при същите абсурдни условия, за да ти прехвърлят автомобила.

 

Да ходят в Булгаристан. С това отношение към клиента до никъде няма да стигнат...

Подчертавам, че и офертата и автомобилчето са супер, но това е пълен абсурд [-X

 

Минал съм по този път и знам доста. Не случайно съм ти дал съвета да се пробваш да предоговориш условията.....и така....

1. ДА, но там може да ти се включи част от застраховката и/или радиото....така че... :)

2. Ами ....и тук може да говориш...но алтернативата е да чакаш 3 месеца....или да вземеш малко по-скъпа кола....

3. Като отстъпиш по втора точка, ....може да кажеш да ти подарят едно радио (добрите търговци го правят....Вервай...)

4. Тука е така....но логиката е такава, че застрахователя трябва да е доказан....но пък може да ти я включат във вноската застраховката....

5.Навсякъде е така (това не мога да го докажа, макар че съм бил тук там)

и накрая....ако си убеден купувач, при втора трета среща ....и с дребни отстъпки от твоя страна ще вземеш нещо по-добро за същите пари...

Виж и латернативите.,...

1. Дачия Сандетро....(ужас)

2. Авео (ужас 2)...за тия пари

3. Вземи прегледаи и пазара на употребявани автомобили....за тия пари ще вземеш нещо наистина добро и няма да се товариш с вноски в настъпващата криза....

За лизинга от банка не ми се говори. .....Там нещата са дебели....

е...това е. Успех...ако още не си се отказал

поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама вие пък искате без пари да карате нова кола

 

 

Не, колега! Искам да си купя автомобил според условията, които са публикувани в пресата.

 

Не искам като стигна до дилъра да разбера, че това, което съм харесал за 14 000 лв е 17 000 лв. Освен това ПО СИЛАТА НА КАКВО ще ми определяте къде ще си застраховам автомобила, когато той е вече мой??? :oops: Аз може да не искам да му правя каско!!! А и да искам не е ли мое решението? Нали е мой?

нали ти написах ,че това е маркетинг... :lol:

а и автомобила не е твой а е на ЕТ ако не то платиш в кеш-и те ще ти казват как и къде да го застраховаш :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама вие пък искате без пари да карате нова кола

 

 

Не, колега! Искам да си купя автомобил според условията, които са публикувани в пресата.

 

Не искам като стигна до дилъра да разбера, че това, което съм харесал за 14 000 лв е 17 000 лв. Освен това ПО СИЛАТА НА КАКВО ще ми определяте къде ще си застраховам автомобила, когато той е вече мой??? :oops: Аз може да не искам да му правя каско!!! А и да искам не е ли мое решението? Нали е мой?

нали ти написах ,че това е маркетинг... :lol:

а и автомобила не е твой а е на ЕТ ако не то платиш в кеш-и те ще ти казват как и къде да го застраховаш :!:

 

 

Колега,

 

при ЕДНОГОДИШЕН ЛИЗИНГ на 13-тият месец автомобила си е твой!!! ЕураТек точно в този момент с договора те задължава да застраховаш пак в Алианц на 4,8%!!! Мисля, че го обясних кристално ясно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при ЕДНОГОДИШЕН ЛИЗИНГ на 13-тият месец автомобила си е твой!!! ЕураТек точно в този момент с договора те задължава да застраховаш пак в Алианц на 4,8%!!! Мисля, че го обясних кристално ясно!

При едногодишен лизинг вноските са 11, провери внимателно на коя дата изтича застраховката, и кога точно можеш да си прехвърлиш собствеността.

Застраховката се прави дни преди да се предаде автомобила.

Не може да те задължат нищо по застраховките след датата на която автомобила е вече твоя собственост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да те задължат нищо по застраховките след датата на която автомобила е вече твоя собственост.

 

естествено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при ЕДНОГОДИШЕН ЛИЗИНГ на 13-тият месец автомобила си е твой!!! ЕураТек точно в този момент с договора те задължава да застраховаш пак в Алианц на 4,8%!!! Мисля, че го обясних кристално ясно!

При едногодишен лизинг вноските са 11, провери внимателно на коя дата изтича застраховката, и кога точно можеш да си прехвърлиш собствеността.

Застраховката се прави дни преди да се предаде автомобила.

Не може да те задължат нищо по застраховките след датата на която автомобила е вече твоя собственост.

 

Срокът на лизинга според договора е 375 дни, а не 365 дни. Знам, но това е не защото клиента иска така, а защото има 10 дни предпродажбена подготовка на автомобила. Но:

 

1. Аз не искам да палщам 10 дни каско, за да стои автомобила в ЕураТек, а каското да се задейства от датата на приемателно, предавателния протокола.

 

2. Ако горното е ОК, то при изтичане на лизинга ще изтича и каското и ще мога да застраховам (или не) където си реша!

 

Имам въпрос към хората, които имат информация: При какви условия и как мога да поръчам New Skoda Fabia basic с цвят черна перла и нищо повече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакам да върнат старата промоция за New Fabia Fresh 1.2 за 14 900 лв. и ако има черна ще си я взема...

 

За сега да правя компромис да си купувам жълта кола не искам. Все пак я взимам за следващите 3-5 години напред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако се вгледаш в нещата има един начин да ги извъртиш с каското.Просто накрая малко се засилваш и плащаш две вноски наведнъж.Така де факто колата е платена преди крайния срок.И имаш трийсетина дни да я прехвърлиш.А няма да ти откажат да ти вземат предварително втората вноска вервай...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако се вгледаш в нещата има един начин да ги извъртиш с каското.Просто накрая малко се засилваш и плащаш две вноски наведнъж.Така де факто колата е платена преди крайния срок.И имаш трийсетина дни да я прехвърлиш.А няма да ти откажат да ти вземат предварително втората вноска вервай...

 

 

Това е супер идея :) Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не си ли се замислял, че за тези $ може да си вземеш чудна 1-2 годишна количка? С много повече екстри и дооооста по-добър двигател! Лично мен, много ме изкушава това >>> viewtopic.php?f=14&t=14569 и като се замисля - добре, че не съм близо до Габрово...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не си ли се замислял, че за тези $ може да си вземеш чудна 1-2 годишна количка? С много повече екстри и дооооста по-добър двигател! Лично мен, много ме изкушава това >>> viewtopic.php?f=14&t=14569 и като се замисля - добре, че не съм близо до Габрово...

и аз съм за тази идея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не си ли се замислял, че за тези $ може да си вземеш чудна 1-2 годишна количка? С много повече екстри и дооооста по-добър двигател! Лично мен, много ме изкушава това >>> viewtopic.php?f=14&t=14569 и като се замисля - добре, че не съм близо до Габрово...

smile020 отлична оферта smile170 с това предложение си струва да си преразгледаш сметките smile178

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз щях да предожа същото, освен че има доста екстри не на много километри и е черна smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз щях да предожа същото, освен че има доста екстри не на много километри и е черна smile021

 

Да, но не е НОВА и не мога да я купя на лизинг ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз щях да предожа същото, освен че има доста екстри не на много километри и е черна smile021

 

Да, но не е НОВА и не мога да я купя на лизинг ;)

 

Прав си! Не е нова! Но за изплащане, винаги може да говориш с продавача и да подпишете договор, стига човека да не е много на зор! Лично аз направих това, което съм предложил като идея и на теб - вместо да си взема Фабия - най-опоскания модел, седнах в 2 годишна, но с всичко, за което можех само да мечтая! Повярвай - до сега, колкото пъти се кача в колата си - толкова пъти се радвам, като за първи път! Лично за мен - не си струва, всеки път да се чудя, защо нямам климатик, защо само отпред са ми ел.стъкла, защо фабричната музика е $$$, а не ми е стандарт...и най-важното за мен де - къде ми е кефа от карането на този двигател?

Някои хора правят компромиси с това, което харесват, само и само, за да е нова! Аз не правя компромис със удоволствието си от последващото използване обаче! Избрах това, което избра сърцето, а не разума! Разбира се, ако можех да си позволя нова - нямаше да се замисля, но в моя случай - трябваше да дам, около 150-160% отгоре... Ако берях парите от дърветата - нямаше грижи, ама... smile021

Каквото и да решиш - отдели малко време и помисли предварително за удовлетворението ти на по-късен етап от покупката!

Успех в начинанието! Стискам палци да имаш това, което наистина искаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има достатъчно много лизингови къщи и банки.

Ако можеш да докажеш достатъчно доход ще си осигуриш лизинга без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълги дилеми най-накрая я поръчах! Булида ще е Skoda Fabia Fresh 1.2 Silver met. със CD/MP3 Dance! 16 800 лв. (не е 15 500 лв. като на обявата, но цвета си заслужава, а CD-то ще го продам). До 10 дни трябва да се возя с него и ще кача снимки на бижуто. За сега, според мен темата е за катинарче :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CD-то ще го продам)

[-X

 

 

Какво имаш предвид колега?

Ако е фабричното (Dance) - не виждам кой ще го купи за близка цена до тази която си платил. Едно на ръка, че може и да не стане за друга кола. Доколкото знам си "говори" с компа и поставянето в друга кола ще е проблем. Може би разрешим, но...

Оставям настрана естетическите подробности...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех една иззета Фабия, на 1000 км, абе направо нова, но е базова ЗА ЖАЛОСТ. Прав е колегата за кущунството без климатик, но няма, няма, това е. Струваше 13000, ама това 2007 година говоря, аз платих 9000 кеш и останалите 4000 си ги разсрочих, БЕЗЛИХВЕНО!!!, за 2 години. Тъй да се каже спазарих се! Лошото на Еура Тек е, че за всички екстрички, а дори и за услуги, ти режат главата. Иначе количката върви, единствено това, че беше на 1000 км. ме накара да я купя! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.