Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Третият стоп


fabia_man9353

Recommended Posts

Да ви питам изгоряли са ми 4 секции да ги нарека от третия стоп,знаете ли крушки ли са или светодиоди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе ще се прави, затова го отвори да видиш сам, аз на моята не съм го отварял и не знам, но си мисля че са диоди (или малко крушки като тези за осветление в таблото) :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диоди са. И мисля, че се продават на "блокове" от по 3 диодчета. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

силно се съмнявам диодите да са изгорели.

по скоро нещо контакти, писти и тн.

след като го свалиш и почистиш ще разбереш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е престъпление ако са изгорели ще си купя големи светодиоди и със съпротивления ще стане.Но ако са от ЕТ може даже да са евтини.Мерси за инфото.Аз сигурно другата седмица ще имам време да го разглобя само да ми мине сесията и ще пиша какво е положението.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

114лв цял стоп на Симеоновско,нещо скъпичко ми се вижда за 10-12 светодиода smile175 явно ако са изгорели ще има направи си сам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да подмениш всичките светодиоди, защото няма да намериш като оригиналните.

Освен това, трябва да са Ultra bright и много качествени, за да се получи добре.

Диаграмата на насоченост също трябва да е подобна на оригиналните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.