Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изложение Експо 2009.


Recommended Posts

Здравейте колеги smile182 днес бях малко на изложението и бях учарован от бегачките който бяха сложили от Top Gear... но естесвено Шкода си остава номер едно в моето сърце!!! Суперваизерите там едвам ме отлепиха от феислифта на Rs-ката... влюбен съм smile156 и мисля скоро О2 да я сменям за такава... също така имаше и ретро мотив сред новите лъскави бегачки "Morgan" на който километража пишеше 300km/h което ме смая... приятно разглеждане...

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=12913120

 

Чакам и вашите снимки smile048

 

Ето и клипче http://vbox7.com/play:20f55edf ALPINE THE BEST !!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са бегачките колега, скайлайна си остава за мене най-култовата кола там:) доколкото знам и в пловдив наесен ще има нещо подобно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tihoslav - Незнам дали в Пловдив ще има на есен но само знам че този Skyline небеше обикновен... Nissan Skyline GT-R в описанието му пишеше "1000+ конски сили." 2002 година. Накрая по молба на един господин - "добре облечен" към 19:40 точно преди края на изложението за деня го запалиха... симпофнията която издаваше двигателя беше повече от удивителна... особено когато му подаваха газ... smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросният Skyline GT-R на Дани Дончев действително е над 1000 коня и към момента май е най-мощната кола в България, бива си го, жалко че с тия коне става само и единствено за драг, но не и за друг тип каране :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимал си доста автомобили, но къде е Шкода Йети? Аз най- много очаквам нея.

Като цяло изложението изглежда доста добре подредено. Не е като във Варна smile175

Спорна седмица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е че не е обиковен нисана, на мене ми напомня за един култов филм "2fast2furious" и затова толкова ме радва, явно присъствието на ева мендес там си казва думата:))) А синята октавия отпред не ви ли прилича на субаруто импрезa wrx sti?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимал си доста автомобили, но къде е Шкода Йети? Аз най- много очаквам нея.

Като цяло изложението изглежда доста добре подредено. Не е като във Варна smile175

Спорна седмица...

Браточка,снимките са тука : viewtopic.php?f=18&t=11879&start=75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле аз бях толков захласнат по феислифта на рс-ката че даже несъм го видял Yeti-то... ГОЛЯМ ПРОПУСК !!! :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lancer Evo не е шега.... :) А по отношение на Йети-то единственото нещо което ми харесва в него е това че е нов автомобил, нищо забележително или впечетляващо като дизайнерско решение, прилича ми на уголемен румстер сякаш дизайнерите на шкода ги е домързяло да си разгърнат фантазията :-k Дали не е много по-готин вида на една октавия скаут например- колата си излъчва агресия и стабилност, а е къде къде по ранен модел от Йети-то :) Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окти RS кърти мифки в този маниашки син цвят, но иначе и белият лексус кабрио ми хареса, защото е бял разбира се.

Обаче така чаканото от мен Yeti, нещо не ме грабна, може би един сребрист металик по ще му ходи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.