Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смана масло на автоматик DSG - Октавия, 105 hp


Jany

Recommended Posts

Здравейте,

 

дали някой може да ми каже кое е най-подходящото масло за DSG автомат на Октавия 1.9 - 105 hp, колко литра събира, колко излиза смяната и дали може да бъде сменено от всеки монтьор?

 

Предварително благодаря за отговорите! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

дали някой може да ми каже кое е най-подходящото масло за DSG автомат на Октавия 1.9 - 105 hp, колко литра събира, колко излиза смяната и дали може да бъде сменено от всеки монтьор?

 

Предварително благодаря за отговорите! :smt017

 

 

Смени си го в ЕТ за да не съжеляваш после. Не си прави експерименти. В случая цената няма значение. Няма да спестиш кой знае колко. Прочети си ръководството на автомобила. Маслото се сменя на 60000 км. Ако го смениш по-рано няма да навреди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

дали някой може да ми каже кое е най-подходящото масло за DSG автомат на Октавия 1.9 - 105 hp, колко литра събира, колко излиза смяната и дали може да бъде сменено от всеки монтьор?

 

Предварително благодаря за отговорите! :smt017

 

 

Смени си го в ЕТ за да не съжеляваш после. Не си прави експерименти. В случая цената няма значение. Няма да спестиш кой знае колко. Прочети си ръководството на автомобила. Маслото се сменя на 60000 км. Ако го смениш по-рано няма да навреди.

А каква цената в ЕТ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А каква цената в ЕТ?

 

По последен спомен цената на разговор към БТК фиксиран телефон беше 1.5ст/минута. Т.е. за по-малко от 5ст (3 мин) от ЕТ ще ти дадат точна цена! Та и час можеш да си запишеш за тия 5ст!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А каква цената в ЕТ?

 

По последен спомен цената на разговор към БТК фиксиран телефон беше 1.5ст/минута. Т.е. за по-малко от 5ст (3 мин) от ЕТ ще ти дадат точна цена! Та и час можеш да си запишеш за тия 5ст!

 

Тъй като се предполага, че следващия въпрос ще е: А какъв е номера на ЕураТЕК? -> ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица две го сменях в ЕТ и цената беше 386 лв с филтъра и работата. Казаха ми че събира 7,5 л но технологично се източват около 5,5 и се доливат 5,5. от VW обаче казаха че е нормални да се източи около 4,2 - 4,5л. Незнам на кого да вярвам. но няма и значение какво ще източат - цената накрая ще е сащата.

Има и назвисими сервизи които се занимават с това и доколкото си спомням цената там беше около 35 -36 -37 лв/л

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица две го сменях в ЕТ и цената беше 386 лв с филтъра и работата. Казаха ми че събира 7,5 л но технологично се източват около 5,5 и се доливат 5,5. от VW обаче казаха че е нормални да се източи около 4,2 - 4,5л. Незнам на кого да вярвам. но няма и значение какво ще източат - цената накрая ще е сащата.

Има и назвисими сервизи които се занимават с това и доколкото си спомням цената там беше около 35 -36 -37 лв/л

Поздрави!

:smt017 Благодаря ти!

И аз проверих. Горе долу излиза толкова на всякъде. Аз лично избягвам фирмените сервизи защото са големи измамници. Няма да ти казвам за какво крадене става дума. Е...за жалост по някога не може без тях! smile049

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.