Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Машинки за задните ел.стъкла издирване


stivan_

Recommended Posts

Някои знае ли къде може да се види какви са машинките за ел.стъклата на задните врати на Октавия 1 1.9 ТДИ AHF мотор 1999г.

Ако пък се е ровил във задните врати и може да каже от голф 4 дали ще станат.

 

p.s Аз на едно място гледах номера примерно 1U4959812 J398 ,но пък и друг ми излиза.Трябва ли да разглобя вратите за да видя защото няма друг начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли къде може да се види какви са машинките за ел.стъклата на задните врати на Октавия 1 1.9 ТДИ AHF мотор 1999г.

Ако пък се е ровил във задните врати и може да каже от голф 4 дали ще станат.

 

p.s Аз на едно място гледах номера примерно 1U4959812 J398 ,но пък и друг ми излиза.Трябва ли да разглобя вратите за да видя защото няма друг начин.

№ е 1U0839461B /462B - Оригинални - 143,00лв ;Китайски - 65,00лв , това са цени в магаэина на Сточна гара в София -02/9463188

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси аз и този номер го знам, но ...... и този които съм сложил също излиза.Проблема при мен е в това, че двете задни врати не се отварят и според компа проблема е в J398 и J388 когато търсех за тези връзки какво дава ми излезе първият номер които съм сложил, но по друг каталог ми показа твоя номер.И сега проблема е има ли разлика в тези машинки и пак на дневен ред е въпроса щом колата е на база Г4 защо машинките ще са си тяхно произведение но Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе ще отваряш, а свалянето на кората отнема точно 5 мин. Мисля че ще е по-добре да си ги видиш сам какви са и да тогава ще си улесниш избора ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лошото е че точно тъка се оказа за това още от началото когато съм купил колата не са работели стъклата и централното.

утехата ми е че се пазарих тогава и смъкнах прилична сума пари с която сега ще похарча за ремонта :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които съм ти написал са за твоя автомобил , а за отварянето си има жила за задните врати , пак в същия магазин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.