Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

прекален басс в ОКТАВИЯ 2


Recommended Posts

ИСКМА ДА СЕ ОПЛАЧА сложихси леко бассче и почнах да чувам някои странни звуци от колата а ето и моето ивращение на природата.ще ми баде приятно ако някои каже коментар как сам се представил.междодругото плеиарат ми е pioner keh 9700

post-4329-138453095673_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плеъра е класика, много добър. :) Багажника също изглежда добре. Но преди са се прави така се подготвя колата. Изолация му викат хората, за да не става като пуснеш музика и колата само да дрънчи, не е красиво много нали? Освен това каква ти е предната линия. Не ми казвай че са заводските оворители, защото музика в такъв случай едва ли има в колата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Favorit, като каза предна линия, кои са най подходящите говорители за качествена предна линия, които разбира се да влезнат в заводския цокъл на отвора за плейър като този? :roll: Щото линковете, които се дават за Сони не смятам, че ще извадят много по-добър звук от заводските говорители...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Favorit, като каза предна линия, кои са най подходящите говорители за качествена предна линия, които разбира се да влезнат в заводския цокъл на отвора за плейър като този? :roll: Щото линковете, които се дават за Сони не смятам, че ще извадят много по-добър звук от заводските говорители...

 

Изолация на вратите + DLS PS6 \340лв\ двукомпонентна система, високи и мидбас и ти казвам че ще останеш очарован от звука. На един приятел в Октавията ги слагахме и още не може да се нарадва. Този модел мидбас е от плитките и ще влезе без проблем. Друг е въпроса че малоумниците от Чехия са го направили на О2 да ти свири на гъза. И за да свирне както трябва си иска преработка на корите и преместването им по отпред...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баса е Бошман и като гледам колко са наредени си мечтая да пусна 1 2 песнички в тази кола. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами предна линя сам с DLS ама забравих коя серия доколкото си спомням предпоследна знам само че платих 600лв.за тях.изолация и всичко е както трябва ама това животно несам го пускал отдавна че предното ми стакло дава 10мм отклон.ако някои знае коя дата кои месец е надсвирването на Шкода клуба с удоволствие бих дошал но няма да се сатезавам.благодаря предварително.иначе за които го интересува в колата има за бас 15"nuke 2x12"zx12pro usilwateli MAKaudio преработен на около 3000W някакв друк 1500W ама от около 2-3месеца неме валнува само слушам и несе впрягам дали пее или не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече евалата за туй прасе дето си го наврял в багажното пространство :mrgreen:

Да взема да те поздравя с едно парче което ще ти отлепи стъклата а и ще и ходи на колата - Method Man - Got to have it smile035 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

приятелю имаш ли снимки от работата по проекта?

дай някаква информация за кабели,какъв е кондензатора, от къде си взел идеята за касата и тн.?

в отделни кутии ли са говорителите или е една с общ обем?

поразясни някои неща , защото тъй както си пуснал темата е малко сухичка.

ся стига толкоз съм мрънкал , едно голямо браво за тебе , защото добре си се постарал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами всички говорители са в отделни обеми 12ките са за висок басс над 100Hz 15ката е за ниския басс 2 усилвателя и един кондензатор утре щеви пусна снимки на готовия проект аз сам го завършил преди около година ама несам я снимал.кабелитеми са 35мм2 усилвателита са Мак аудио модефициран на над 3000w но незнам колко на някои ако м у се смята да сметне 240A по 12V и ще получи краината мощност поне толкова би трябвало да сами бушоните ама мен ме е страх и карам с един 150А а другия усилвател е слабичак 2Х500W или с 2бушона по 30А.кутията е смятана специялно за 15"говорител а другите са сложени почети за междудругото.кондензатора е 1фарад марка STELTH.сигналните ми кабели са DLS и самият силов кабел пак е такъв.идеята за цялата цигания доиде от там че ги имах всичките работи и просто исках да ги сложа някаде не че ги слушам толкова много.и с едно приятелче се дразним постоянно кои има по силна музика ама тои е с един 15"говорител HERZ и малко неми е в лигата.ако някои го интересува нещо по конкретно да пита.но смятам че сам написал почети всичко в темата.и ще сам много благодарен ако някои ми пусне едно съобщение кое ще е следващия събор на ШКОДА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, защо не дойде на Емма в Плевен да се пробваш на СПЛ-а :D Тъкмо щеше да видиш колко децибела ще изкараш и как ще се представиш ;) На Шкода събора няма кой да ти замери колата, там се пуска музика за шоуто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

И след събора нее за хвалене ама леко ми се пукна стъклото от баса и сега ](*,) се чудя защо ми е тая думканица

снимки утре

post-4329-138453216806_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да вземеш да оправиш малко системата (насочване, инсталация, настройки) че с тези говорители може много по добре да свири. Слуша ли на Васко колата? Има същите мидбаси и високи като твоите. Така трябва да свирят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз слушах.Но като се има на предвид че искам да запазя оригиналния вид на колата неискам да правя стоики и тем подобни.Понеже искам по всяко едно време да сваля всичко бес да се занимавам със замяна на панели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам. Тогава може да направиш нещо малко и доста ефективно. Високите на DLS, дето струват 150лв вместо забодени на предната колонка и по тоя начин вместо тях да слушаш, чуваш фабричните високи в задните врати които пък нищо не свирят. Сложи ДЛС-а в фабричното им място на предните врати и вече ще обадят добре, плюс това ще са по добре насочени. И ако сложиш амп и на предната линия а не само на басовете ще може вече да промениш и заглавието на темата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислил съм да заменя заводските говорители с по добри както и почти направих но ако ги заменя.Когато доидевреме да продам колата и като кажа на куповача че си слагам 400лв за предните говорители човека ще умре от смях.малко са хората които чуват музиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислил съм да заменя заводските говорители с по добри както и почти направих но ако ги заменя.Когато доидевреме да продам колата и като кажа на куповача че си слагам 400лв за предните говорители човека ще умре от смях.малко са хората които чуват музиката

 

Аз вече трета кола сменям и музиката просто си я свалям без да се обяснявам на хората и им я продавам в сток състояние ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.