Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

копчетата за парното и климатика


BOTZKO6

Recommended Posts

тия дни като ми бяха разглобили таблото за километража хвърлих едно око отстрани какво има вътре. като обясних и на майстора че проблема ми е че не духат тия отвори отстрани до стъклата. лично аз си мислех че е разкачен някой въздуховод ама не видях такова чудо. та човека ми показа че врътката дето ми управлява струята въздух (която е най-към шофьорското място), трябва да има и някакво жило вътре а то го няма. някой може ли да ми каже там какво друго ръчка това копче зад таблото и дали има логика ако си купя друго здраво че би трябвало да се оправят нещата като се подмени. да очаквам ли въобще изненади още покрай тая история? мерси на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тая врътка от към шофьрското място е за топло и студено. От другата страна е за насочване на потока през определени клапи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36568462516652248561244829356knUh2KQMcWXvncNIE2rZ.BMP

 

№1 Посока на духане

№2 Сила на духане

№3Топло или студено духане

№4 пълна програма :lol:

На номер едно наистина има едно жило и при превключване от първата степен към втората се усеща прещракването.След това към другите степени се движи много леко,чак си мисля,че нищо не се променя.Така е при мен :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36568462516652248561244829356knUh2KQMcWXvncNIE2rZ.BMP

 

№1 Посока на духане

№2 Сила на духане

№3Топло или студено духане

№4 пълна програма :lol:

На номер едно наистина има едно жило и при превключване от първата степен към втората се усеща прещракването.След това към другите степени се движи много леко,чак си мисля,че нищо не се променя.Така е при мен :-k

smile159 :smt017

та питането конкретно ми беше за "№1 Посока на духане". ако си купя друга такава "врътка"със здрава задна част..... дали може и някъде другаде да е проблема освен че се е счупило мястото където се държи жилото .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

апропо..... гледам че между 1;2 и 3 имаш други две малки копчета. на моето табло ги нямам (фелиция GLXi '98г.). от чисто любопитство... те за какво са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега, пак съм спал като съм ти чел поста. Изобщо не съм разбрал, че за Фелиция става дума. :oops:

А по въпроса, според мен има вероятност някъде да затягат жилата и затова да ти се е счупила врътката, ако искаш погледни какво е положението, или пробвай да въртиш с новата врътка или нещо друго (само не я напъвай ако усетиш, че затяга, за да не я счупиш) за всеки случай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.