Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

A сега,специално за вас!


Recommended Posts

Самият факт, че и в този форум има такава тема е красноречив. Евала на PR-чето. Простотия и селяния и навсякъде ще иде ;)

 

 

Не че е възможно де, но само си представете европейския шампион ако удари 1 прав на някой какво ще стане ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, народеееееее-е-е-е-е-е-е... Всичко требва да се продава, докато е "пресно" (младо). Толкова е "папарашка" сцената, че направо smile091 smile091 smile091 След некоя и друга година няма да има "скандали" - сега му е времето.

 

П.С. То и аз дадох за моята кола 40 и... хилки (ама ако сега седна да я продавам) :oops: :oops: :oops:

И на дините ще им излезе фейслифта - скоро... Така, че - всичко е до дупка.

Както казваше един мой професор - нефта е като свинята - нищо не се хвърля. (И крайният продукт, и "папарашките" клипчета - докато има...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луди хора!!!!! smile175 Само си дават парите на разни овци със силикон,а то мастиката с реклама и без реклама все си се пие!!!! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам нищо против овцете със силикон, дай сега като има силикон и да не я поглеждам. Естествено всичко трябва да е в рамките на разумното (като мл имам предвид). Така като чета някои колеги какво пишат или нещо ги е ударила жегата или са на друга вълна (на друг бряг - т.е. на ляво теглят), какво лошо виждате - млада, хубава (тук малко е субективно и относително), стегната, с хубави гърди, хубаво дупе....била куха, малоумна, тъпа - абе да няма на "Стани богат" да се явявате с нея - то тази жена си е за hump.gif. А ако може и да пее и да "свири" - още по добре.

 

Сега чакам да ме оплюете... smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва е любимата ти имотиконка!

Не може да пее със сигурност!За другото трябва да я бива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦИЦИИИИИИИИИИИИИИИИИИ! Силикон, без силикон - мачкаме ги секви!

 

П.П. Осъзнавам, че съм цицоман, не ме критикувайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам нищо против овцете със силикон, дай сега като има силикон и да не я поглеждам. Естествено всичко трябва да е в рамките на разумното (като мл имам предвид). Така като чета някои колеги какво пишат или нещо ги е ударила жегата или са на друга вълна (на друг бряг - т.е. на ляво теглят), какво лошо виждате - млада, хубава (тук малко е субективно и относително), стегната, с хубави гърди, хубаво дупе....била куха, малоумна, тъпа - абе да няма на "Стани богат" да се явявате с нея - то тази жена си е за hump.gif. А ако може и да пее и да "свири" - още по добре.

 

Сега чакам да ме оплюете... smile004

smile168

 

Между другото, по пътя за Камчия в неделя, имаше наредени далеч по-"хубави" и надарени със силикон "духови музикантки" от таз скочубра smile091.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Е какво и е на момичето че не е умна не е - но така нагримирана с тоя тен и тези "дини" кои неще да я е*не... ако сте и гледали някои така по разголен клип... не би трябвало да имате съмнение че става само за smiley-sex006.gif ... А иначе за Кубратчо кво да ви кажа нали го видяхте на олимпядата... отиде и изпълняваше ролята на боксува круша... има къде къде по добри от него в наща родина... Та се си мисля че всичко е един голям Пиар - и хора който могат да ги издигат с цел печалба от тяхната известност... :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Кой нормален би устоя на ... smile021

f_40881345.jpg

andrea_mart09_1_big.jpg

Да си призная голям фен съм и... smile049 smile153

Ето и победителя от конкурса "баш дини" smile049

dinjataaa.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.