Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тук трябваше да има смислено заглавие, а не "За срещите"...


Recommended Posts

Ще ни е нужна много информация надявам се да ми помогнете нов съм от 2г карам фелиция и нямам намерение да я сменям много добра кола излезе smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни е нужна много информация надявам се да ми помогнете нов съм от 2г карам фелиция и нямам намерение да я сменям много добра кола излезе smile159

 

Като начало - добре дошъл. За среда - прочети правилата на форума. За край - като ги прочетеш си пусни темата в подходящия раздел, с подходящото заглавие и ясно зададени въпроси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не се заяждай с "Богоизбраните" че трият постове smile001

 

Я па тоз! Я кАжи де СА трили smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея дето са хванали Господ за шлифера - верно много трият деее*а ;) Аз си патих веднъж и имам страх от тогава! Обаче нищо не схванах от насоката на темата и невероятното изречение с което е запълнена... Да не говорим за заглавието! Може и аз да съм изчанчен нещо, но ми е много по-лесно да чета, когато има точки, запетайки, тирета...

Като видя такова писане и се сещам за резултатите от изпитите тази година в университетите. И ми става много смешно, въпреки че си е мъка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни е нужна много информация надявам се да ми помогнете нов съм от 2г карам фелиция и нямам намерение да я сменям много добра кола излезе smile159

Добре дошъл колега. Казваш "ще НИ". Как да се разбира това?

Питанията пускай в Моделите > Фаворит, Форман, Фелиция. На драго сърце ще помагаме. Но все пак кажи от къде си, каква точно е фелицията - ЕГН, вид. Пък после давай с конкретни въпроси.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея дето са хванали Господ за шлифера - верно много трият деее*а ;)... Да не говорим за заглавието! Може и аз да съм изчанчен нещо, но ми е много по-лесно да чета, когато има точки, запетайки, тирета...

 

Заглавието е мое дело. Многоточията идват от това, че има ограничение в дължината на заглавието и не ми беше разрешено да го довърша :smt034 Пък и като прочетеш оригиналното заглавие "За рещите" и след това текста вътре (особено имайки предвид, че темата е пусната в раздел "Срещи") как би реагирал?

 

Накратко - тема дето си беше за триене, но пък беше първия пост на колегата. Та реших да му дам шанс да попрочете правилата преди да го трия. А то си стана поредната спам тема smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.