Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с регулиране рамената на чистачките на Октавия?


ivan_ov

Recommended Posts

Здравейте, надявам се някой да ми помогне с информация за регулирането на рамената на Октавия комби 2001 г, тъй като ми се наложи да извадя целия пакет заедно с мотора на чистачките и да сменя лагерните втулки на осичките.

Проблема е, че след събирането на пакета - рамената на чистачките се кръстосват... smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз гледах някъде схема(силно казано),но не помага много много на мен след подобна смяна и преправяния едната ми чистачка (лявата) излиза малко извън стъклото.ако ти намериш нещо сподели го с нас :)

 

 

p.s Във файла oct_el_92_stek го има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самите рамене са захваната на ситни зъби колелца (или конусчета бяха не помня) и може би трябва да се преместят малко. Един приятел на голфа си мислеше че са му бутани, защото горе се доближаваха (не бяха успоредни в горно положение), а то така си е нормално ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.