Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Описание на Октавия 1, 1.9 ТДИ , комби. В частнотс бушоните


vdochev

Recommended Posts

Здравейте,

От скоро имам Октавия I, 1.9 TDI комби от 1999г.

Някой може ли да ми препоръча литература за експлоатацията и дребни ремонти. В частност в момента ми трябват предназначението и ампеража на бушоните. Като дам на контакт не светва лампичката с автмобил и ключ, нито тази за маслото. Съответно пали за секунда и изгасва. Мисля,че е от бушон, но не знам кой. :(

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни ето това - тук има книжката за Октавия тур, http://ws.skoda-auto.com/download/4all/ ... NKO_A4.pdf , а това е страницата за документацията на Октавия Тур въобще - http://new.skoda-auto.com/com/service/d ... atour.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много. Там има наистина много неща.

Само да уточня - на моята не пише "Tour". А само "Octavia"

Дали за същия модел става дума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tour е последния "facelift" на О1. Дефакто разлика в бушоните няма от първия модел на О1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата Октавия става Tour, когато се появява Октавия 2 - за да може да ги различават (не че има нужда - разликата е очевадна), но пък и орязват броя предлагани двигатели, серийното и допълнителното оборудване също намалява, L&K и 4х4 престават да се предлагат и т.н. - Октавия 1 става "еФтината" алтернатива на Октавия 2(не че е чак толкова евтина). Така че всичко произведено преди 2004-2005 е все едно Октавия Тур smile027 и Петър е прав - бушоните са си все на същото място ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.