Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо необичайно


Recommended Posts

колега simichoi lднес им се развиках на тия идиоти дето са ме метнали така smile150 , а те даже се зачудиха за какво говоря. Снимката е правена със самсунг М300. От опит знам, че собственика не знае от къде се включва компютъра. все още се води разследване дали е истинска или е монтаж...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз съм чувал само ,че имало някакви такива работи из Кръстова гора... ама аако това на снимката е реално ... ще се присъдения към колегата smichoil и ще идем да пием бира някъде другаде smile159 smile092 smile092 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,faraon.......,според мен си изпуснал духа от бутилката,която държиш в дясната си ръка!!! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Напълно съм съгласен с всичко.

 

Снимката, която е пусната тук във форума, е обработвана на Photoshop CS - предполагам заради намаляване на размера. Simichoil какво стана с оригинала. Дай и аз да го видя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази същата снимка ми прати колегата - това би трябвало да е оригинала. Проверих този модел телефон с който е правена снимката - толкова са му възможностите - 640х480 - т.е. няма resize - но пък в EXIF-а пише Photoshop CS - освен пък да е толкова отнесен този телефон, че да не записва EXIF в снимката (виждал съм и такива снимки)....знам ли. Но това е снимката де - 1:1 е с тази която ми прати и на mail-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси якото! Събота отивам на Кръстова гора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина може направо събора да направим там! smile135

 

Да... и ако на някого му изчезне колата...какво ще си кажем... "Ха, един призрак я подкара ! " ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина може направо събора да направим там! smile135

 

Да... и ако на някого му изчезне колата...какво ще си кажем... "Ха, един призрак я подкара ! " ....

То за тази работа призраци бол!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я , те призраците се множат май. Аз ли съм пийнал повече ?

smile091 smile091

012825709-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложа ли и женски..? Ма ше ни изтрият модовете. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че от темата е започнала да лъха простотия, нищо че в основата и е нещо, както вече казах, напълно реално. Май е време да отиде в коша...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че от темата е започнала да лъха простотия, нищо че в основата и е нещо, както вече казах, напълно реално. Май е време да отиде в коша...

 

Чак в кошчето е пресилено. По-скоро си мисля за една метличка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че от темата е започнала да лъха простотия, нищо че в основата и е нещо, както вече казах, напълно реално. Май е време да отиде в коша...

 

Чак в кошчето е пресилено. По-скоро си мисля за една метличка ...

 

колеги, я вземете я изпратете тая тема в кошчето. ясно е, че май са ме качили на черешите smile049 ,а на собственика на снимката му казах, че ако е менте ще му резна мъжкото достойнство. Така че някой ще пикае седнал... smile150 smile150 smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм против триенето на темите. Дори на Х човека да не им е интересно, а на Х/10 да им е интересно то защо да им отнемаме темата?!?!? При тия които не им харесва е по-лесно: не четат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile191 Пепи що не пробваш с метличката малко втория силует на PVV на снимката, пък после и постовете. Все пак смятам, че държа авторските права за темата "Яко спам" smile191

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, корегирах снимката с фотошопа с още едно човече за да видите ,че при увеличение разлика няма т.е снимката е пипана с фотошопа. Не съм целял позата да изглежда така, но така е станало. С камера и фотоапарат могат такива работи да станат ,че на чавек да му се изправи косата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфффф е в такива моменти даже започвам леко да се нервя.

Ясно е, че съвременната техника дава невероятни възможности за да се създадат качествени лъжи. Но ако снимката е истинска, тук става въпрос за едно напълно естествено явление. Независимо дали вярвате или не явлението фокусиране на енергийни полета си съществува, в началото аз също не вярвах и твърдо поддържах тезата че всичко е измислица на хора търсещи слава по лесен начин. Но преди 10 години имах щастието да се сблъскам с две подобни явления, които коренно промениха представите ми, и ме накараха да изчета доста литература по темата. Вярно че е страшно, аз също много се уплаших. Страшно е, защото е непознато и като цяло този тип явления не се препокриват с наборът от прагматични и донакъде фалшиви представи, които сме натрупали по време на т.нар. натрупване на житейски опит.

Накратко, всичко, включително и животът на даден организъм в своята същност е енергия. На молекулно ниво всяка една материална субстанция се състои от множество атоми трептящи с определена честота и носещи определен енергиен заряд. Човекът също е един саморегулиращ се енергиен фокус. Точно по този начин се случва и известното в народния фолклор т.нар. "урочасване". Което само по себе си представлява вливане на чужд енергиен поток в аурата на даден организъм, поради което се получава енергийно пренасищане което води до повишена активност на нервната система и оттам класическите симптоми на рязко главоболие, гадене и световъртеж. Енергийната аура, която съпътства живият организъм, в краткото му земно съществуване по своята същност е непреходна, тя не може да изчезне. Този факт е известен и от физиката а именно енергията никога не се губи, тя само преминава от една форма в друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично,виждам на снимката националния по футбол,и много се чудя на вашите коментари.Кви духове, кви сенки.На лагер са бре. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука някои май се интересуват от теорията на торсионните полета smile125 .

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.